Problem z plikiem wymiany w XP

U mnie jest taki problem że gdy usunę całkiem plik stronicowania w moim XP 32 bity home edition i wstawie go na osobnej partycji to jest ok ale jak uruchomię ponownie to spowrotem na c wraca;/ jak moge go na stałe na innej partycji fizycznie innym dysku zakotwiczyć? Proszę o pomoc ![-o<

Nie zapomnij po każdej zmianie dotyczącej pliku wymiany kliknąć przycisk ‘Ustaw’. To bywa czasami mylące, ale samo OK, czy Zastosuj tu nie wystarczy :slight_smile:

to nic nie daje :frowning:

teraz na przykład nie mam go wcale ale gdy dam go i to na inną partycje to do czasu działania komputera jest on tam cały czas i tak jak piszesz daje na ustaw i na zastosuj i ok ale gdy uruchamiam go od nowa to znowu mi na C wraca, ja wiem że najlepszym sposobem jest dokupić ram ale narazie brak funduszy :lol:

W dzienniku zdarzeń są jakieś wpisy związane z plikiem wymiany? Jakieś błędy, ostrzeżenia, coś?

o którą pozycje dokładnie Ci chodzi?

Aplikacja

Internet Explorer

Microsoft Office Diagnostics

Microsoft Office Sessions

Zabezpieczenia

System

A w której jest coś na temat pliku wymiany? :stuck_out_tongue:

w żadnym ;p to co jak moge go na stałe na innej partycji dać? czytałem żeby stworzyć nową partycje góra 1-2GB w taf32 i tam dać plik wymiany na fizycznie innym dysku ale szybszym i tak zrobiłem, a mam drugi pod sata2 samsunga i stworzyłem partycje 3gb, format fat32 podobno ma zapobiec fragmentacji pliku wymiany ale i tak po restarcie znika z ten utworzonej zalecanej przez innych partycji i na C sie pojawia:(