Problem z płynnością grafiki w Windows 7 x64


(Zielak3578) #1

Witam, mam problem z grafiką a konkretnie z jej płynnością, podczas używania przeglądarki IE9 od czasu do czasu grafika wyświetlana zachowuje się tak jakby było wyłączone płynne przewijanie na stronach, przejawia się to także poza IE. Jak np najadę kursorem na podgląd otwartych okienek w pasku, ich podgląd zostaje wyświetlony jednak brak jest płynności podczas wyskakiwania tych okienek z podglądem. Wygląda to jakby slideshow... pomaga zminimalizowanie IE i ponowne przywrócenie, wtedy to zacinanie znika, jednak za chwile jak obejrzę kilka stron znów się wszystko zaczyna "ciąć".

Czego to może być problem? Dodam, że problem występuje także gdy jest wykonana świeża instalacja Windows 7 bez zainstalowanych żadnych sterowników do karty/płyty itp. Sprzęt top płyta Asus, Phenom II x4 955 BE 3,2G, Radeon HIS HD 5750 1 GB, 4GB RAM i dysk SSD Patriot SATA II.

Ktoś może miał podobny problem???

Pozdrawiam, i dobrego w nowym roku :smiley:


(sadaj72) #2

Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej, poza tym przeglądarek na rynku dostatek, jak z ie są problemy to korzystaj z innej.


(Zielak3578) #3

Sterowniki najnowsze: 11.12, w Operze, Firefoxie i Chrome dzieje się tak samo :?


(Pablo79) #4

Masz może włączoną akcelerację sprzętową GPU w IE9, jeżeli tak to zmień na programowo, i wtedy zobacz jakie będą efekty.


(Zielak3578) #5

akceleracje juz testowalem, jest to samo...


(Zeus__) #6

Mimo, że system postawiony na świeżo ale poproszę o log OTL