Problem z płynnością obrazu w grach

Witam… ostatnio wymieniłem właściwie wszystkie podzespoły w kompie … został tylko procek, ale przejdę do rzeczy … normalnie takie gry jak battlefield 3, Call of duty MW3 czy inne nowości spokojnie działają mi na 60 fps na najwyższych detalach. Problem zaczyna się po paru godzinach nawet niekoniecznie gry(wystarczy, że komputer po prostu chodzi) liczba klatek spada do 10/20. Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane, zwłaszcza, że temperatury wszystkich podzespołów są idealne. Niżej podaje parametry komputera:

Procesor: Intel i7 quad core 920 2,67 gHz

6 Gb RAM 1333 mhz firmy goodram

płyta główna: MSI X58 Pro-E

karta graficzna: MSI Geforce GTX 560 Ti

zasilacz - OCZ 600W

Z góry dzięki za pomoc

Wyczyść kompa programem ccleaner, rejestr tak samo

ja bym ci proponował wymienić pamięć z g… go goodrama na kingstona kto ci wcisnął taki szajs :?: :!: Jak miałem to dziadostwo to też rożne cuda mi się działy komp się zawieszał płytę trzeba było co róż restartować itp.

Programy do sprawdzania i testowania pamięci nic nie wykazywały .

Doedukuj się, bo to co piszesz to woła o pomstę do nieba. Tu akurat pamięc nie ma nic do rzeczy.

spróbuję wyczyścić rejestr i kompa … potem zobaczę czy będzie dalej to same … tylko mam wątpliwości czy jakieś oprogramowanie może mulić kompa dopiero po kilku godzinach użytkowania a nie od razu … ale tak czy inaczej musze sprawdzić :wink:

Dodane 29.06.2012 (Pt) 15:00

Niestety nic nie pomogło czyszczenie komputera i rejestru … :frowning: … jakieś inne pomysły???