Problem z płytą bootującą programu Norton Ghost 10

Witam

Otóż jestem w posiadaniu oryginalnego programy Norton Ghost w wersji 10. chciałbym wykonać sobie bootującą płytkę CD - nie posiadam stacji dyskietek - w celu dokonania kopii bezpieczeństwa dysku systemowego z poziomu DOS-a. Czy ktoś wie jak zrobić płykę bootującą ?. Bo ja niestety nie wiem jak to zrobić a bardzo mi zależy na tym ponieważ od kilku dni mam przeinstalowany system windows i chciałbym za pomocą tego programu zrobić kopię bezpieczeństwa systemu łącznie z zainstalowanymi programami.

Pozdrawiam.

martinez2006 jak masz ghosta 10 oryginalnego to plyta z ghostem jest bootowalna

Czyli rozumiem że mając tą płytkę w napędzie CD/DVD, uruchamiam komputer i mam możliwość tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa systemu ? :slight_smile: z poziomu DOS’a ?

Tak

martinez2006 plyta bootuje sie z WinPE - troche to trwa :frowning:

A więc tak. Zainstalowałem program. Wydaje się wszystko być OK. Wkładam płytkę z Ghostem do napędu CD/DVD i uruchamiam kompa. Wybieram start z płyty CD/DVD i pojawia się komunikat: Starting Symantec Recovery Disc. Następnie jest wywalony jakiś błąd na ekranie o treści: Plik ohci1394.sys wywołał niespodziewany błąd (32768) w wierszu 6514 w d:\srvtm\base\boot\setup\setup.c.. I dalej już nic się nie dzieje. Dowolny klawisz powoduje ponowne uruchomienie komputera. Dlaczego tak się dzieje ???.

martinez2006

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

boger autor o gruszce a Ty o pietruszce.

Co ma jedno do drugiego ??

Co z tego że ktoś (zresztą nielegalnie) dołączył Ghosta do kompilacji live PE ??

martinez2006 czy napęd D jest napędem optycznym z płytą Ghosta z którego bootujesz komputer ??

Nie nie jest. Napędem optycznym jest w moim komputerze G (DVD) oraz H (nagrywarka DVD). Natomiast C,D,E,F to partycje :slight_smile:

fiesta tu pisza ze ghost 10 ma winpe

http://www.daniweb.com/forums/thread43103.html

po 2gie martinez2006 pytal:

wiec napisalem o win pe

A co to takiego ten win pe? :shock:

Czyli co muszę zrobić by działało wszystko poprawnie, bo już nic nie rozumiem :?