Problem z płytą główną wb72 sc

http://www.motherboard.cz/mb/dfi/WB72-SC.htm to jest link do płyty głównej. problem jest taki : gry się tną takie jak nfs most wanted san andreas to przycinka za przycinką nfs carbon demo to nawet na najmniejszych detalach tnie pytanie dlaczego ??.na tej płycie jest procesor pentium 4 1.9 ghz 768 mb sdram karta graficzna g force FX5200 TD128LF ,

dysk samsung 7200 rpm 80 gb .z pare dni temu wgrywałem na nowo windowsa mam system windows xp home edition z sp2 .czy to może od karty graficznej dodam ze sterowniki mam najnowsze wersja 84.26 karty graficznej , bardzo bym prosił o pomoc a najlepiej jak by ktoś posiadał tę płytę główną i napisał o niej jak się sprawuje z góry dziękuje i pozdrawiam

Tak , jest to "flagowy’ niewypał nvidii ta karta nadaje sie jedynie to kompów biurowych (word, excel)

stalewiak proszę zmienić tytuł na konkretny.

Max wersja steru 56.72.

tak myslałem ?

Złączono Posta : 30.10.2006 (Pon) 19:47

moze ma ktoś tą karte graficzną g force FX5200 TD128LF i moze wie jaki sterownik jest najlepszy do niej zeby sie dało pograć w dobre gry ?? najlepiej prosił bym o linka :slight_smile: :slight_smile:

Stery tu nic nie pomogą. Jak wyżej było napisane, ta karta to niewypał i nic tego nie zmieni, zapomnij o płynnym graniu w gry które podałeś na tej karcie ;]

PS. Temat jest niepoprawny, bo to nie wina płyty głównej ;]

dzieki za pomoc pozdrawiam wszystkich :lol: :lol:

Jedynie co ci moze pomoc to wylaczyc szadery 2.0 wymusic 1.0 programem RivaTuner.W ten sposob zyskasz na wydajnosci.