Problem z płytą z tomografi komputerowej


(Tomek90 Piotrowski) #1

Mój wujek dostał płytę z tomografi komputrowej klatki piersiowej. Na płycie są rózne pliki i foldery. A miały być zdjęcia klatki piersiowej. Nie moge niczym otworzyć tych plików by zobaczyć zdjęcia. Na komputerze jest sys. operacyjny Vista. Pliki są w foramcie dll. A także jakis plik eFilmLt, element programu Outlook, pliki xml, dicomdir. Jakim programem mam otworzyć te zdjęcia ? :?:


(Norbertkrajewski) #2

.dll to biblioteki, raczej nie pliki ze zdjęciami. Użyj http://fileext.com/


(Kamilkg) #3

Z tego co pamiętam co odpala się te zdjęcia odpalając eFilmLt.exe :slight_smile:


(Jerzy K) #4

A czy na płytce niema małego pliku exe.? W moim przypadku ,(po koronografi) właśnie on po zainstalowaniu wyświetlał filmiki i zdjęcia.nazywa się GOACOMPC.EXE (16KB)-


(Tomek90 Piotrowski) #5

Takie są pliki na płycie : 3d8f1dd0893bd51752ab6ed586c16a3214185_min.jpgJak mam to uruchomić ? Jedynym plikiem jest plik eFilmLt. Ale nie otwiera się. Może to przez windowsa viste ?


(Cichytg) #6

Na samym dole, po lewej masz plik pomocy. Sprawdź co w nim pisze, na pewno są jakieś wskazówki.


(Tomek90 Piotrowski) #7

Nic tam nie ma. tylko help coś tam pisze. A może to nie działa pod Vista ? Tylko np może działać tylko pod xp ? ( problem nierozwiązany, odświeżam temat)


(Tomek90 Piotrowski) #8

Nic tam nie ma. tylko help coś tam pisze. A może to nie działa pod Vista ? Tylko np może działać tylko pod xp ? ( problem nierozwiązany, odświeżam temat)


(Jarekh) #9

Zainstalować RadiAnt DICOM Viewer i po problemie. U mnie otwiera płyty na windows 7.

Pozdrawiam