Problem z pobieraniem na Steam

Czesc, od wczoraj mam problemy z pobraniem na platformie Steam. Mianowicie wczoraj skończyła mi się pobierać gra, Steam zadecydował by po pobieraniu zrobić jakąś weryfikację, nie mogłem zostawić komputera żeby tą gre zweryfikował więc rozpocząłem pobieranie na następny dzień. W następnym dniu uruchomiłem pobieranie i gra zaczeła instalować się od nowa, zle to opisalem, prawie od nowa. Było 3/15GB pobierania. No dobra, zostawiłem komputer na chwile żeby zainstalował i zweryfikował i nie było juz zadnego problemu. Dzisiaj miałem problem z instalacją aktualizacji do innej gry, musialem zainstalować 33MB. Sama aktualizacja instalowała się może z 10 sekund, a po niej była weryfikacja plików


Zauważyłem czas jaki musze poczekac, 133 dni. Zdecydowałem by wyłączyć Steama i uruchomić go na nowo. po włączeniu instalacji magicznie 33MB zmieniły się na 3.8GB

Nie wiem co mam zrobic, bardzo chcialbym to naprawic gdyż nie chce instalować kolejnych aktualizacji i czekać pół godziny, a nawet godzine przez jakis błąd. Prosze o pomoc
EDIT: Po instalacji 3.8GB kolejna weryfikacja plików

Do książek - matura z informatyki i tytuł inżyniera / magistra / doktora sam się nie zaliczy.

Dziękuję ci za kolejny zbędny komentarz

Jak wygląda zużycie CPU/Dysku w trakcie tego procesu?

Uzycie CPU spada czesto do 0%, a RAM chodzi 40%. Nie wiem niestety jak sprawdzic uzycie dysku

W menedżerze zadań też jest.

Niestety ale szukałem tego z 5 minut i wychodzi na to że na Windows 7 tego nie ma. Ale podczas pobierania Steam pokazuje przez większość czasu użycie dysku 0kb/s

aj, orki - myślałem, że masz Windowsa 10.