Problem z pobieraniem plikow mp3 w IE 6.0

Witam

Do tej pory klikając lewym klawiszem myszy na jakiegoś linka do pliku, mp3, wyskakiwało okno wyboru “otwórz” lub “zapisz” plik i nagle nie wiem jakim sposobem okienko to mi sie już nie pojawia, tzn po kliknięciu “save as” to tak, ale po kliknięciu lewym klawiszem myszy otwiera mi się dodatkowe okno przegladarki i na dole w pasku jest coś takiego :

downloading.jpg

tak wyświetla się przez dłuższą chwilę a następnie… “nie mogę wyświetlić strony”

gdy próbuje wejść do opcji internetowych własnie w tym otwartym oknie to wyskakuje mi okno z info o ograniczeniach dostępu, wyglada to tak:

mp3_problem.jpg

W nowootwartym oknie normalnie wchodzę do opcji, a w oknie w którym niby otwiera się plik nie mogę… dla mnie to zbyt zaczarowane, zebym mogła się w tym znaleźć…

Jestem zalogowana jako administrator na kompie i jest to jedyne konto na tym komputzerze.

Dziwniejsze jest to, że taki problem wystepuje tylko przy plikach mp3…

Czy ktoś może mi pomóc w rozwiązaniu tej zagadki?

Dodam tak na koniec, że próbowałam właczać i wyłaczać opcje “potwierdź otwarcie po pobraniu” dla plików z rozszerzeniem mp3, ale to nic nie dało.

pozdrawiam

Asia

A Ty jesteś administratorem tego systemu?

Instalowano ostatnio na tym komputerze jakieś nowsze wersje np. Windows Medoa Playera?

a czy tak się dzieje jak pobierasz tylko jedną mp3-kę czy jak kilka

Ja jestem administratorem na tym kompie, ogólnie jestem jedyna osobą która z niego korzysta.

Ostatnio nie instalowałam nowej wersji WMP, a inne oprogramowanie… co chwilkę coś instaluję, więc trudno mi doszukac się jakieś zbieżności pomiędzy tym co zainstalowałam a tym co się teraz dzieje.

No raczej jedną, bo klikając na jednego linka raczej trudno ściągać np 5 mp3 :wink: