Problem z pobieraniem plików z RS

Witam! Mam taki problem, że mieszkam w akademiku i nie można pobierać nic z linków RapidShare. Nie mam na myśli konta premium tylko pobieranie za free. Wiem że wtedy trzeba odczekać ale niestety nie działa to w akademiku. Czy można jakoś ominąć te zabezpieczenia i pobierać za free? Jeśli tak to jak to zrobić? I z tego co się orientuje to jak się ma konto premium to da się pobierać a za free nie.

Nic dziwnego. Wasz zewnętrzny adres IP jest taki sam dla wszystkich. Tylko lokalnie macie różne adresy IP przydzielane przez serwer DHCP

Ciężka sprawa. Teoretycznie można wykorzystać serwer proxy, ale on się raczej do pobierania plików nie nadaje. Ma najczęściej ograniczenia wielkości pliku ustawione na kilka-kilkanaście MB. Alternatywą jest wykorzystanie tzw. remote download, czyli zdalnego pobierania. Taką “usługę” oferuje darmowy serwis wrzuc.to, choć nieco to może trwać

Pojawia się komunikat, że z Twojego ip już ktoś ściąga plik czy po prostu RS w ogóle nie działa?

Trochę nie zrozumiałem o co chodzi w tej części wypowiedzi? Możesz troszkę bardziej łopatologicznie :lol: Czy chodzi w niej o to że przy pomocy jakiegoś innego serwisu mogę pobrać jakiś plik z linkiem do RapidShare przez inny serwis?

Dodane 24.10.2009 (So) 0:30

A jeśli chodzi o komunikat jaki się pojawia to w tej chwili nie mogę sprawdzić bo nie ma mnie teraz na akademiku ale w niedziele będę i sprawdzę i dokładnie napisze co się wyświetla. Jeśli chodzi o samo załadowanie strony RS to wchodzi normalnie tylko wyskakuje od razu jakiś komunikat i nie ma opcji pobierz za Free.

Dokładnie tak. Wrzuc.to pobiera pliki z Rapidshare, hotfile, storage,to itd i umieszcza je u siebie. Potem możesz spokojnie sobie pobrać wszystkie pliki bez żadnych limitów