Problem z Pobieraniem Plików

Problem tkwi w tym, że posiadam Neo 4Mb, a transfer nadal pozostaje przy 30Kb/s… Skanowałem AVG Free Edition i Ad-aware. Proszę o pomoc.

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

wpisy usuń HJT a folder ręcznie

Daj log z ComboFix

Log z ComboFix :

start>>>wszystkie programy>>>akcesoria>>>narzędzia systemowe>>>zplanowane zadania i usuń AppleSoftwareUpdate.job

Po tych logach pokazują mi się dziwne błędy aplikacji ( svchost.exe ) i nie mogę wczytywać stron. O co chodzi ?

P.S Pobieranie Plikow ma taki sam transfer jak przedtem.

Zobacz jeszcze w ten dziennik zdarzeń:

Start>>>Uruchom>>>eventvwr i wklej jakie sa błędy dokładnie

_ Aplikacja : _

  • LoadPerf

_ System : _

  • cdrom

  • SideBySide

Coś mało opisałeś - te błędy nie mają wpływu na transfer :wink:

kolejne pytanie czy to dzisiaj tak się tylko dziej, czy w nocy masz syzbszy transfer?

Ale coś jest nie tak żeby transfer był 30Kb/s, a posiadam Neo 4Mb/s.

Niestety, ale ciągle mam taki transfer. Próbowałem wszystkiego np. Pakiety QoS ( przepustowość ) zaznaczyłem na 0. Potem troszkę się zwiększył transfer, ale przy następnym pobieraniu prędkość była ta sama :/.

Od kiedy to występuje? Dzwoniłeś do dostawcy internetu?

Myślę, że z pół roku temu się pojawił problem. Z dostawcą gadałem ogólnie o necie ( zwiększenie łącza, bo była taka promocja itp. ). Nie wiem co zrobić. Próbowałem wszystkiego.

Zadzwoń do nich… Bo w logach jest już czysto to wina dostawcy internetu chyba… Nie mam już więcej pomysłów…

A jeżeli to nie wina dostawcy ? Wtedy się okaże, że mam wirusa nie do wykrycia ? XD

Frefol daruj sobie takie teksty

Jeżeli to jest od pół roku, po tmy jak zwiększyłeś transfer w Neo to na pewno ich wina, nie powiedzieli wszystkiego. Tylko nie odpowiedziałeś na moje pytanie. czy w nocy jest tak samo? Np. po godzinie 00.00?

Zrób test i wklej wynik - http://www.speedtest.pl/

I będziesz miał np.

Serwer: http://www.speedtest.pl

Adres IP: xxxxxxxxxx

Download: 1151 kbps (143.9 KB/s)

Upload: 246 kbps (30.8 KB/s)

Data: Sat, 22 Sep 2007 14:29:33 GMT+0200

Download: 262 kbps

Upload: 139 kbps

Latency: 159 ms

No jest coś nie tak

Pobierz program SDFix

Niestety, ale program mi nie działa :/.

To znaczy?

Wciskam Y i nie chce mi skanować.

Pobierz Gmer

  1. Rootkit=>szukaj=>bez zaznaczania pokaż wszystko=> Ctrl + V do posta wklej

  2. Rootkit => zaznaczone tylko Pokazuj wszystko + Usługi => Szukaj => Kopiuj => Ctrl + V do posta wklej