Problem z pobieraniem plików

Witam!

Mam problem z pobieraniem plików, a mianowicie, kiedy chcę coś pobrać wyskakuje mi takie oto coś :

"Plik XYZ nie może zostać zapisany, ponieważ wystąpił nieznany błąd.

Należy spróbować zapisać plik w innym katalogu docelowym."

zmiana folderu nic nie pomaga. Wcześniej pokazywał się taki napis:

"plik XYZ nie może zostać zapisany, ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego.

należy spróbować później lub skontaktować się z administratorem serwera."

Nie wiem o co chodzi ale może ktoś z was wie i mi pomoże.

Z Góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

Cześć

Problem występuje na jednej przeglądarce czy na wielu?

Z jakich serwerów pobierasz. Czy probllem dotyczy jednego czy wielu?

Problem występuje od początku czy pojawił sie niedawno? Jeżeli pojawił się niedawno czy próbowałeś skorzystać z przywracania systemu?

Z jakiego programu antywirusowego korzystasz? Może on blokuje pobieranie plików na dysk.

1.Problem występuje na firefox, na google chrome nie występuje ten błąd ale również się nie pobiera.

2.Pobierałem z kilku stron i na każdej jest ten problem.

3.Problem pojawił się wczoraj po tym jak, miałem też inny problem, i w internecie wyczytałem żeby zrobić :dysk D->właściwości->zabezpieczenia->zaawansowawne->właściciel i przypisać właściciel do admina.

Może to przez to nie wiem nie znam się.

4.Korzystam z Eset Smart SECURITY

Cześć

Czy masz na dysku inne partycje? Próbowałeś pobrać plik na inną partycję? Jeżeli plik będzie można pobrać na inną partycję oznacza to że problem dotyczy braku uprawnień od zapisywania danych na partycji D.

partycja C:"plik XYZ nie może zostać zapisany, ponieważ wystąpił nieznany błąd.

Należy spróbować zapisać plik w innym katalogu docelowym."

Cześć

Na partycji C nie zmieniałeś uprawnień do zapisu danych? System masz zainstalowany na partycji C czy D?

Próbowałeś przeskanować system np. programem Malwarebytes aby wykluczyć ryzyko infekcji?

Dysk mam na partycji C. Zaraz włączę skan systemu. Nie zmieniałem w dysku C nic.

Dodane 09.01.2013 (Śr) 14:57

skan dysku pomógł dzięki wielkie.