Problem z pobieraniem większych plików

Witam.

Otóż mam problem z pobieraniem większych plików (coś ponad 100mb i więcej).

Gdy zacznę pobieranie, wszystko ładnie się ściąga (plik 660mb), ale po pewnym czasie nagle jak jest napisane transfer np 200 kb/s, to on się nie rusza, cyfry sie nie zmieniają, przewidywany czas sie zatrzymuje, i nie rusza, i ilość pobranego pliku (np 70.3mb z 660mb) też się nie rusza, i w taki sposób wszystko staje. Więc daję pauze i wznowienie, i wyskakuje mi błąd, że plik “couldn’t be read” i ze nie da się go zapisać na dysku i żebym się skontaktował z adminem serwera. I d… :-x Uzywam mozilli 4, ale próbowałem ściągnąć Operą, tylko że w operze, transfer się zmniejsza i zmniejsza aż dojdzie do 0 i potem tak samo…

Z góry dziekuję za pomoc :slight_smile:

Mam modem z radiówki, i router,z ktorego net bierze moj brat ;d Jeszcze pare dni temu bylo normalnie , nie sądze żeby była to wina routera czy modemu.

Masz za mało seedów do pobierania…

Tak, jak w kolejce: swoje musisz odstać/odczekać albo pobierz z innego zródła.

puść ping np do onetu i zobacz czy nie masz przerw może ci internet rozłącza na chwile i potem nie może wznowić przeglądarka pobierania jak ściągasz z np. rs lub hotfile i inne tego typu nie oferują wznawiania pobierania chyba że mamy konto premium. zainstaluj jakiś osobny manager pobierania plików