Problem z pobieraniem załączników

Witam

Po przeinstalowani windowsa nie moge pobierać załączników z poczty(wp.pl) , po kliknięciu na opcję pobierz komputer zapisuje mi plik na dysk ale nie da się go otworzyć a jeżeli wezmę opcję otwórz to nic się nie dzieje.

Proszę o pomoc, ponieważ poczta jest mi niezbędna

Pozdrawiam michalahsrap

Witam

Jeśli korzystasz z programu pocztowego windowsa - otwórz go - narzędzia - opcje - zabezpieczenia - i odhacz “nie zezwalaj na zapisywanie…itd” - zapisz zmiany - zamknij program i otwórz ponownie.

Myślę, że w tym tkwi problem

Pozdrawiam

Piotrek

niestety to nic nie pomogło jeżeli kliknę otwórz to pojawia się komunikat “plik nie może być otwarty, poniewaz wystapil nieznany blad”," nalezy sprobowac zapisac plik na dysk, a nastepnie ponownie go otworzyc", ale jak zapisze plik na dysku to gdy klikne na ikonke to nic sie nie dzieje.

prosze o pomoc

A ze wszystkimi tak się dzieje ?. Czy tylko w jednej poczcie?

Bo może akurat ten, który otrzymałeś jest uszkodzony.

W jakim formacie jest plik, który się zapisał na komputer? Może po prostu nie masz odpowiedniego programu, żeby go otworzyć?

dzieje sie tak w przypadku wszystkich załacznikow nie wazne czy to jest plik tekstowy czy prazentacja czy cos innego. Problem ten dotyczy tylko i wyłącznie laptopa poniewaz na komputerze stacjonarnym wszystko normalnie dziala. A poczte przegladam normalnie przez przegladarke, nie uzywam do tego żadnego programu pocztowego.

Może masz ustawiony za wysoki poziom zabezpieczeń lub antywirus Ci blokuje

Ewidentnie nie masz odpowiedniego oprogramowania…