Problem z pobieraniem załączników


(system) #1

Witam

Po przeinstalowani windowsa nie moge pobierać załączników z poczty(wp.pl) , po kliknięciu na opcję pobierz komputer zapisuje mi plik na dysk ale nie da się go otworzyć a jeżeli wezmę opcję otwórz to nic się nie dzieje.

Proszę o pomoc, ponieważ poczta jest mi niezbędna

Pozdrawiam michalahsrap


(Start Stop) #2

Witam

Jeśli korzystasz z programu pocztowego windowsa - otwórz go - narzędzia - opcje - zabezpieczenia - i odhacz "nie zezwalaj na zapisywanie.....itd" - zapisz zmiany - zamknij program i otwórz ponownie.

Myślę, że w tym tkwi problem

Pozdrawiam

Piotrek


(system) #3

niestety to nic nie pomogło jeżeli kliknę otwórz to pojawia się komunikat "plik nie może być otwarty, poniewaz wystapil nieznany blad"," nalezy sprobowac zapisac plik na dysk, a nastepnie ponownie go otworzyc", ale jak zapisze plik na dysku to gdy klikne na ikonke to nic sie nie dzieje.

prosze o pomoc


(Start Stop) #4

A ze wszystkimi tak się dzieje ?. Czy tylko w jednej poczcie?

Bo może akurat ten, który otrzymałeś jest uszkodzony.


(Sebos99) #5

W jakim formacie jest plik, który się zapisał na komputer? Może po prostu nie masz odpowiedniego programu, żeby go otworzyć?


(system) #6

dzieje sie tak w przypadku wszystkich załacznikow nie wazne czy to jest plik tekstowy czy prazentacja czy cos innego. Problem ten dotyczy tylko i wyłącznie laptopa poniewaz na komputerze stacjonarnym wszystko normalnie dziala. A poczte przegladam normalnie przez przegladarke, nie uzywam do tego żadnego programu pocztowego.


(Start Stop) #7

Może masz ustawiony za wysoki poziom zabezpieczeń lub antywirus Ci blokuje


(greh) #8

Ewidentnie nie masz odpowiedniego oprogramowania...