Problem z pobieraniem

mam taki problem jest tak na takiej stronie pisalo zeby zmniejszyc ping do cs trzeba zrobic tak zeby sie nic nie sciagalo i zeby to zobaczyc czy sie nic nie sciaga trzeba sciagnac program du meter sciaglem i pisze ze sie cos nadal sciaga i to duzo chociaz ja nie mam zadnego programy do sciagania plikow! !!

nie mam zadnego programu do pobierania plikow a cos nadal sie sciaga i udostepnia prosze pomozcie przez to mam duzy ping w csie! !!

ale nawet nie pokazałeś nam logów

więc co mamy ci pomóc ? format c: ?

co to som te logi???

Złączono Posta : 24.02.2007 (Sob) 23:42

netstat jest jednym z najbardziej wszechstronnych i rozbudowanych programów narzędziowych odnoszących się połączeń sieciowych.

Polecenie netstat dostępne jest z linii poleceń w systemie Unix i zbliżonych oraz w systemach opartych na Windows NT. Służy do wyświetlania aktywnych połączeń sieciowych TCP a także: portów, na których komputer nasłuchuje, tabeli routingu protokołu IP, statystyki sieci Ethernet, statystyki protokołu IPv4 (dla protokołów IP, ICMP, TCP i UDP), statystyki protokołu IPv6 (dla protokołów IPv6, ICMPv6, TCP przez IPv6 i UDP przez IPv6) oraz połączeń masquerade i komunikatów netlinkowych.

Złączono Posta : 24.02.2007 (Sob) 23:45

Logi systemu zawierają pełne informacje o zdarzeniach zachodzących w systemie. Czy jest to uruchomienie bądź zakończenie programu, zalogowanie lub wylogowanie się użytkownika, dostęp do serwera sieciowego czy błąd pracy, informacje zapisywane są w logach. Dzięki temu logi pozwalają na diagnozowanie problemów w systemie.

Katalogiem, w którym zapisywane są logi systemowe, jest /var/log. Większość logów jest zapisywana przez program syslog, który konfigurowany jest w pliku /etc/syslog.conf. Standardowa konfiguracja w zdecydowanej większości przypadków jest wystarczająca, więc nie będziemy się tu zajmować rekonfiguracją sysloga. Następstwem użycia sysloga, które nas będzie interesować, jest podział logowanych komunikatów ze względu na usługę i ważność, który wygląda następująco:

dzięki że mi przypomniałeś

to pomozecie czy nie

nikt nie potrafi pomoc???

napiszcie co i jak albo jakis poradnik dajcie

globus7 , tak nie bardzo wiem o co Ci chodzi poza dużymi pingami, co ma do tego netstat i inne programy? jaśniej proszę porty 135, 137-139 i 445 są zamknięte ? jeśli nie to zamknij połączenia na tych portach sprawdź czy system nie jest zainfekowany, sprawdź ping do innego hosta np wp.pl czy tucows.com (żeby mi ktoś nie zarzucił że jestem stronniczy), a najważniejsze sprawdź ping do Własnego gatewaya (bramki) i przypadkiem napisz jeszcze jakie masz połączenie z netem.

wynik z netstata powie mu czy ma ponawiązywane dziwne połączenia

CKUreprezent , trzeba go jeszcze umieć odczytać :slight_smile:

zerknij na link u dołu postu :mrgreen:

języka polska być trudna języka

ale zastosuj się do tego tematu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654