Problem z pobraniem w7

Witam.

Mój problem jest taki, że gdy wybieram wersje językową 32 bit następnie otwiera mi się okno logowania do czegoś tam, a nie widze linka by się zarejstrować podejżewam, że trzeba się zalogować by otrzymać klucz i pobrać 7 :stuck_out_tongue: .

Może ktoś mnie naprowadzi lub poda linka do rejestracji.

Też miałem z tym problem, ale dobrzy użytkownicy dobreprogramy wyjaśnili.

Rejestrujesz się i logujesz na Windows Live, wchodzisz na tą stronę gdzie pobierasz Windows 7 i będziesz miał link do pobrania (w razie potrzeby wypełniasz formularz który może się pojawić) i gotowe. Klucz również zostanie wygenerowany.

Zarejstrowałem sie ale gdy chcę pobrać cały czas mi się ładuje tak jakby strona tzn. pisze test drive the windows coś takiego na karcie korzystam z opery.

Tutaj ci chyba nie pomogę, ja pobrałem z warezów 7, a klucz produktu będę generować sobie jutro, ciekawe czy na taki sam problem trafię

Czytałem, że nieraz na Internet Explorer tylko działa, spróbuj przez IE. W końcu to gówniany komponent systemu.

Ściągaj przez akcelerator pobierania.

Dobra udało się.

Teraz pytanie z innej beczki jaki system plików obsługuje windows7? NTFS?

Jeśli tak mam zamiar dać na windows 50 gb mam zamiar ją zrobic programem Gparted tzn. zabrać jednej partycji te 50 gb i pytanie czy podczas instalacji windowsa graficznie będę mógł wybrać by na tej partycji było wszystko zainstalowane, a reszta niech nie będzie modyfikowana?