Problem z pocztą Gmail

Witam

Od pewnego czasu nie mogę zalogować się na konto w Gmailu. Ciągle wyskakuje mi takie coś:

Błąd!

Limit czasu serwera został przekroczony

Próbujesz odwiedzić adres http://mail.google.com/mail/, który jest w tej chwili niedostępny. Upewnij się, czy adres został wpisany poprawnie, a następnie spróbuj ponownie wczytać stronę.

Bezpieczne połączenie: błąd krytyczny (552)

https://mail.google.com/mail/?ui=html&z … 0gmail.com

Połączenie z serwerem nie powiodło się. Być może serwer używa nieobsługiwanego protokołu SSL 2, który nie jest uznawany za wystarczająco bezpieczny. Właściciel witryny powinien zaktualizować oprogramowanie, aby serwer używał protokołu TLS 1.0 lub nowszego.

Upewnij się, czy połączenie internetowe jest aktywne i sprawdź, czy inne aplikacje wymagające tego połączenia działają prawidłowo.

Sprawdź, czy ustawienia używanego przez ciebie oprogramowania związanego z bezpieczeństwem sieciowym, takiego jak np. zapora połączenia internetowego (firewall), są prawidłowe i nie utrudniają zwykłego przeglądania sieci.

Jeżeli znajdujesz się za zaporą połączenia internetowego sieci lokalnej i myślisz, że może to być powodem problemów - skontaktuj się z administratorem sieci.

Naciśnij klawisz F12 i wyłącz opcję używania serwerów proxy, chyba że wiesz, że używanie proxy jest niezbędne do łączenia z Internetem. Odśwież stronę.

Potrzebujesz pomocy?

Otwórz Pomoc Opery.

Odwiedź witrynę wsparcia technicznego Opery.

Gdzieś znalazłem informację że to może być jakiś wirus który blokuje dostęp do tej strony.

Czy to możliwe?

Może ktoś miał taki problem?

Mam Avasta skanuje i nic:(

koczot , nazwij temat konkretnie, zgodnie z tym tematem.

zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html