Problem z pocztą gmail

Przepraszam, że tutaj o tym pisze, ale nie wiem zupełnie w którym miejscu ten post zamieścić.

Chciałem się Was zapytać o pocztę gmaił. Bo mam maila, którego jak wyślę do kogoś to wysłany mail odemnie u kogoś pokazuje się w ten sposób, że zamiast imienia pokazuje się komuś moja ksywka.
Przykładowo wcześniej mail mój pokazywał się u kogoś tak: ekran@gmail.com, a teraz już nie ma imienia tylko jest ksywka moja, czyli tak: telewizor@gmail.com
Czy ktoś wie co jest tego przyczyną ? W jaki sposób zmienić, żeby znów było moje imie w mailu ? Czy da się tak ustawić ? Bardzo by mi zależało.

Zmienianie nazwy na koncie Gmail - Gmail - Pomoc

https://mail.google.com/mail/u/0/#settings/accounts (link dział tylko po otwarciu w karcie wcześniej gmail lub jak 2 razy go wkleisz z odstępem czasowym).

Chyba, że połączyłeś dziwnie dwa Gmaile i nie widzisz, że piszesz do kogoś ze złego - lepiej używaj konta delegowanego zamiast łączenia/kopiowania:

Przekazywanie dostępu do konta e-mail i korzystanie z niego do współpracy - Gmail - Pomoc

Chyba, że duża liczba logowań straszy:

Jeśli wiele osób w organizacji loguje się na tym samym koncie Gmail z różnych miejsc, Gmail może tymczasowo zablokować Twoje konto.

1 polubienie

@krystian3w Dziękuje Ci za pomoc.