Problem z pocztą - niekontrolowana zamiana we właściwościach

Witajcie.

mam WIN ME i przy korzystaniu z poczty korzystam z Outlooka.

Po każdorazowym włączneniu komutera następuje zamiana we słaściwościch wszystkich moich skrzynek pocztwoych.

Zmiany dokunują sie w polch : pop3 oraz smtp i zamiast tego co być tam powinno pojaiwa się taki numer: 127.0.0.1

dodatkowo w nazwie konta pojawia się taki syf:

jakaśtamnazwakonta#dobryserwerpocztyprzychodzącej

czyli np: tomeksz#pop3.gazeta.pl

co to moze być ?? jakiś syf ?? sprawdzałem na wirusy najnowszym Avastem oraz Adawaerm czy ktos mnie nie szpieguje ?? ale nic to nie daje

POMOCY

M.

A próbowałeś przeskanować kompa Spybot - Search & Destroy? Program jest dostępny w vortalu

avast ktorego uzywasz ma to do siebie, ze zamienia serwwr poczty na localhosta (127.0.0.1). zapis typu nazwakonta#sererpoczty tez jest dzialaniem tego antywira. Dlatego nie ma powodu do niepokoju.

Może jacyś hakerzy manipulują przez Internet Twoim Komputerem, wsuwając ci jakieś syfy. Lepiej to sprawdź. 8)

Używam avasta już ponad 3 miesiące i pierwszy raz to słyszę :o

Post 1

ha ! czy może to ktoś potwierdzić ?? bo faktycznie problemy pojawiły się po zainstalowaniu (chyba) avasta.

Musze go wywalić na chwilkę i zaobaczymy - jednak nie jestem taki spokojny bo jak nie poprawię tych ustawień to nie mogę odbierac poczty

Gdyby to była prawda to po jaką cholere program by zmienial te ustwaienia ? czy moze po to aby skanować przychodzące pliki ??

jak odinstaluje to dam znac czy jest poprawa

Post 2

hej jeszcze nie odinstalowałem aVasta- ale faktycznie to jest prawda bo w opcji konfiguracja zabezpieczeń poczty pojawia sie taka informacja o tym, że ochrona poczty polega na zamianie adresów SMTP/POP3/IMAP na numer (unikatowy dla danego komputera) i przekierowaniu poczty przez program avast.

Tylko przez to mam problemy z odbieraniem tej poczty ; (

Po co na forum masz opcję zmień???

UpDate:

fiesta