Problem z pocztą, przegladarka IE

Witam,

mam problem z dostępem do poczty na wp, poczta albo się nie otwiera,albo za każdym razem kiedy próbuje wejśc w wiadomość, jest żądanie ponownego logowania i wiadomość nie otwiera się i tak ciągle… Proszę o pomoc i sprawdzenie,czy coś mi znowu nie wlazło… :frowning:

próbowałeś na FF albo na operze ? też miałem taki problem z IE i zmieniłem przeglądarke na FF oraz zainstalowałem opere

Wklejam jeszcze loga z SR, nadal nie mogę dostać się do poczty…AVG nic nie wykrywa…

daruj sobie sprawdzanie logów i takie wstawki

Start >>> Uruchom >>> services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz Network helper Service , wpis usuń HJTY

Nie mam uruchomionej tej usługi, nie mogę też usunąć wpisu HJTY, tzn. zaznaczam, do usunięcia, wszystko znika i przy następnym skanowaniu znów się pojawia…co mogę zrobić…? pomocy :frowning:

W trybie awaryjnym usuń wpis.

Pobierz Gmer

  1. Rootkit=>szukaj=>bez zaznaczania pokaż wszystko=> Ctrl + V do posta wklej

  2. Rootkit => zaznaczone tylko Pokazuj wszystko + Usługi => Szukaj => Kopiuj => Ctrl + V do posta wklej

W trybie awaryjnym również ten wpis nie chce mi się usunąć z HJTY … :frowning:

Złączono Posta : 08.06.2007 (Pią) 17:46

Otwierasz Gmera i w zakładce CMD dla opcji CMD wklejasz:

i kliknij na Uruchom z prawej strony.

zrobiłam tak jak napisałeś, kliknęłam uruchom i wyskoczył mi taki komunikat “DeleteService: Parametr jest niepoprawny”… co mogę jeszcze zrobić…? :frowning:

Złączono Posta : 08.06.2007 (Pią) 20:09

Kiedy wcisnęłam na tym komunikacie ok pojawił się następny: “Wystąpił błąd nr 0xC0000034 w czasie kasowania pliku: D:\WINDOWS\System32\irdvxc.exe” :frowning:

Złączono Posta : 08.06.2007 (Pią) 20:19

kiedy i tu wcisnęłam ok, w drugim okienku pokazłao się, że polecenia wykonano, następnie ekran zgasł i komputer się zrestartował…ale mam wrażenie, że nic się nie zmieniło… czy mam zrobić coś jeszcze czy dać loga? z jakiego programu? …Dzięki, że tak mi (i nie tylko) pomagasz… :slight_smile:

Złączono Posta : 08.06.2007 (Pią) 21:52

Wpis

nadal jest wykrywany przez HJTY, nie udaje mi się go skasować ani przez HJ ani przez Gmer’a :frowning: ale już mogę korzystać z poczty,nie wiem z czego to wynika ale cieszę się i dzięki :slight_smile: Jeśli mogę jeszcze coś zrobić z tym wpisem, to będę wdzięczna za pomoc… :slight_smile:

Daj log z Gmera

Złączono Posta : 09.06.2007 (Sob) 14:10

:frowning: …no i problem nadal występuje… :frowning: a juz wczoraj myślałam, że jest lepiej, ale najwidoczniej tak mi sie tylko zdawało…kliknięcie na każdą wiadomość powoduje pojawienie się strony z logowaniem do poczty… :frowning: pomóżcie proszę…

Pobierz i uruchom narzędzie The Avenger Zaznacz opcję Input script manually i kliknij na Lupkę z prawej strony. W okienku, które się otworzy wklejasz:

Klikasz Done , a następnie zielone światełko i zgadzasz się na restart klikając OK.

Kasujesz ręcznie z dysku plik: C:\Avenger\backup.zip i wklejasz na forum raport: C:\avenger.txt

Nie bardzo mogę znaleźć ten plik C:\Avenger\backup.zip, może dlatego, że u mnie główny dysk to D ? …jednak tam też mam kilka plików do wyboru katalog tymczasowy - folder plików, folder skompresowany i dwie aplikacje…czy mam skasować to wszystko? To log po zastosowaniu się do Twoich wskazań:

Daj jeszcze raz z Gmera log

START >>> Uruchom >>> cmd >>> wklep (i po każdej komendzie naciśnij ENTER):

Zrobiłam jak napisałeś ale przy komendzie

pokazał się komunikat, że nie można odnaleźć tego pliku…ale wklejam logi z gmera…

Już jest ok

Dzięki wielkie :slight_smile: Ciągle coś mi się przyplątuje, więc to pewnie nie koniec moich zmagań…ale jestem ogromnie wdzięczna za pomoc… :slight_smile: