Problem z pocztą w Outlook Express

Witam! W Outlooku mam 4 skrzynki z czego 2 działają(onet i tlen) oraz 2 nie dziłają(yahoo i wp). Kiedy sprawdza pocztę pokazuje się za każdym razem okienko z logowaniem(wszystko pouzupełniane) i jeżeli wcisnę ok to dalej się pojawia to samo. Dla czego? W onecie i tlenie wszystko chodzi tylko w yahoo i wp nie idzie. Skrzynki są skonfigurowane wg zaleceń na stronach. :cry:

nie wiem jak Yahoo ale sprobuj tego :

Narzędzia>Konta>(Zakladka) Poczta>Wybierasz sobie Yahoo lub Wp>Właściwości>(Zakładka) Serwery–na samym dole zaznaczasz ptaszkiem

Serwer Wymaga Uwierzytelnienia>klikasz obok Ustawienia>(Zaznaczasz pierwszą opcje)>Użyj tych samych ustawień co mój serwer poczty przychodzącej.a jak by dalej było coś nie tak to możesz spróbować zaznaczyć tą (drugą opcje)>Zaloguj Używając i wpisujesz nazwę użytkownika i hasło skrzynki.

Właśnie tak miałem poustawiane (wg zaleceń na stronach tych skrzynek) i nie działa :frowning: :frowning:

Edit: Z yahoo sobie poradziłem, w opcjach na stronie trzeba było zaznaczyć jedną opcje związaną z pocztą POP, ale wp dalej nie działa