Problem z poczta!


(Bwatras) #1

Mam pewien problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Gdy chce wysłac piosenke poczta (a poczte mam założona na wp) wyskauje mi okno "dokument nie zawiera zadnych danych" i nie chce mi załaczac tej piosenki dlaczego??? :frowning:


(boczi) #2

Spróbuj z innej przeglądarki, np. IE, zapewne masz Firefox.

Sprawdź też to:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 188#281188


(Bwatras) #3

zmienilam przegladarke ale piosenki dalej nie chca sie zalaczac wprawdzie nie wyskauje juz okno "dokument nie zawiera zadnych danych" i pojawia sie pasek ale ciagle jest 0% o co to chodzi ? :frowning:


(Ad Ant Tbg) #4

A w jakim formacie ta piosenka - mp3 ? - i jaka duża ? Może ma 5 czy 8MB i takich dużych załączników nie obsługuje Twoja skrzynka ? - i weż pod uwagę, że załączniki przy wysyłaniu są kodowane i zwiększają swoją wielkość o ok. 1/3 - czyli jeśli możesz wysyłać np. 5MB załączniki to sam plik nie może przekroczyć ok. 3.5MB - bo większy nie przejdzie. :o

Spróbój jeszcze upakować np. Zipem - może masz na koncie ograniczenia co do niektórych formatów załączników ?

Pozdr. :smiley:


(KRZYŚ51) #5

Witam mam problem z pocztą mogę pocztę odbierać ale wysyłać już nie .Mam Outlook Express 6 błąd ma następującą treść:frowning: Serwer nie obsługuje połączenia SSL. Konto....... Serwer.......Protokół:SMTP, odpowiedz serwera:250 8BITMINE, Port25. Zabezpieczenie SSL tak .BŁĄD serwera: 250 numer błędu 0x800CCC7D) proszę o radę [-o<


(Maniooo666) #6

Witam,

Poczytaj to:

http://forum.pcmaniak.pl/ntopic6019.php ... 07ab806a63


(KRZYŚ51) #7

Dzięki za radę ale ja mam to ustawione i NIC dalej nie mogę wysyłać wiadomości


(Magik) #8

A kto ci to powiedział ??

Zachowaj epitety dla siebie. Nastepnym razem dostaniesz pamiątkę.

Oba posty lecą.


(Ad Ant Tbg) #9

  • co to jest "pamiątka" - czy ty mnie czymś straszysz ? - zupełnie niepotrzebnie ! Ja tu wcale nie muszę pisać - mam dość pracy na innych Forach :stuck_out_tongue:

Może tak lepiej pomógł byś w rozwiązaniu problemu - ja przynajmniej podałem konkretne propozycje jego rozwiązania - a Ty co ???

Pozdr. :slight_smile: