[Problem] z Podczerwienią

(Mateusz Ronaldinho) #1

Witam Was Wczoraj Kupiłem Sobie Podczerwień Do Kompa (Przez USB) i Mam Siemensa C65 I Wczoraj Wszytko Ładnie Się Łączyło i Ładnie Wysyłało Pliki i Działało Wszytko Dzis Rano Do Godizny 12:00 Równierz Działało ale Teraz Gdy Podkładam Mój Telefon To Podczerwnień Go nie Czyta a W Komputerze Wszytko Jest sterownik czy Jest Możliwe że Popsuła Mi Się podczerwien w teleofnie kto wie jakz robic zeby znow wsyztko chodizlo :frowning: ?

(adam749) #2

Spróbuj przeinstalować sterownik. Podłączyć irde pod inny port USB. Jak to była irda za “grosze” to pewnie koniec jej żywotu.

(Mateusz Ronaldinho) #3

ta IrDa Była po 25 zł i jest na gwarancj iale ona dizała w 100% bo komputer ja cyzta tlyko tego teleofnu nie czyta :frowning:

(Monczkin) #4

Proszę nazwać temat konkretnie. Poczyta regulamin. jaki ma sens dawanie bezsensownych tagów? Skoro piszesz na forum to chyba logiczne, że masz problem i chcesz go rozwiązać.

(adam749) #5

To sprawdź pod innym foniakiem.

(Mateusz Ronaldinho) #6

dziekuje kochani dizal port wystarczylo podlacyzc pod inny port jupi ! i wgrac od nowa sterowniki dziaki dzieki kocham wa hehe

MateuszT , na forum używamy polskich znaków (ą, ż, ę, ó, itp.), w związku z tym proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.