Problem z podkrecaniem karty graficznej

(Theburlak17) #1

Skorzystałem zTEGO TEMATU aby podkręcić kartę ale nie udało mi się tego zrobić ponieważ po wpisaniu tego rejestru do WinXP nie zostały dodane żadne ukryte dodatkowe opcje kart graficznej jak je odblokować posiadam aktualnie GF6600. Jeśli się nie da tego zrobić pod moją kartę to proszę podać gdzie w rejestrach znajdę ten klucz co wpisałem bo chciałbym go usunąć z paska zadań znikneła mi ikonka od sterowników nVidii chciałbym ją spowrotem przywrócić bo korzystam także z telewizora jako drugiego monitora a teraz nie mogę przełączyć obrazu na TV

Proszę o pomoc ! ! !

(Piolo151) #2

kliknij prawym klawiszem myszy na pulpicie pożniej wejdz we właściwości następnie wejdz w zakładke ustawienia>>zawansowane>>geforce GF6600 i po lewej stronie wyświetli ci się okienko i wejdz w zakładke diagnostyka i zaznacz ptaszkiem opcjię wyświetl ikony na pasku zadań a jak chcesz podkręcić karte to musisz wejśc w zakładke częstotliwość taktowania

(Theburlak17) #3

nic z tego u mnie to nie chce działać wiec nic tu po mnie sorka ze przeszkadzam :slight_smile:

(Błażej) #4

Ściągnij RivaTuner i kręć :wink:

(Theburlak17) #5

Pobrałem ten programik i co dalej bo nie mam pojęcia jak z niego korzystać może ktoś ma jakiś dobry tutorial do tego programu :))