Problem z podłączenie front panelu. :/

Witam serdecznie wszystkich na forum, mam niestety problem z podłączeniem mojego starego kompa a mianowicie Front panelu Audio i UsB a także przycisku włącz i restart kture znajdują sięz przodu obudowy, ale najpierw zajmijmy się audio, moja płyta główna w tym komputerze to Asus K8V se Deluxe, ściągnąłem do niej instrukcję ale nic z niej nie rozumiem, na kabelkoach są owe oznaczenia :

mic vcc (czrny kabelek )i mic in (brązowy kabelek) - ale tu jest wyjątek bo czrny wychodzi z brązowego tak że one są na jednej lini.

line R- zielony kabelek

EAR L- czerwony kabelek

EAR R- pomarańczowy kabelek

GND- czarny kabelek

Line L- żułty kabelek

W sumnie 7 różnych kabeków.

Bardzo proszę o szybką pomoc bo muszę go szybko złożyć, gdyby były jakieś pytania to pytać śmiało, jeśli będzie konieczność to wrzucę jakąś fotkę :slight_smile:

bolek956 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz popełniając błędy ortograficzne. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif