Problem z podłączeniem 1gb kości ram-u do Intel d845wn

Witam mam pytanie do zacnych forumowiczów mianowicie kupiłem sobie dwie kości każda po 1gb wczesniej posiadałem 512mb ale kiedy wkładam te dwie nowe kości komp zaczyna piszczeć i nie odpala sie nic na monitorze piszczy 3 razy wiem że pisk 3 razy na tej płycie to że coś jest nie tak z ramem no i w sumie kiedy nie wkładam tego nowego to wszystko działa pytanie brzmi czy ten ram który kupiłem jest spalony czy ta płyta nie obsługuje 1gb kości zaznacze ze jest to sdram ,mam jeszcze jedno ważne pytanie czy może mi ktoś powiedziec dane techniczne tej płyty takie żeczy jak ile moge max ramu włozyc do tej płyty jaki procek na max i wszystko co wam do głowy przyjdzie

Dzieki

Specyfikacja :arrow: klik

Zwróć uwagę na to:

A zwłaszcza: using 512 MB technology

Jaka to jest dokładnie pamięć?

Czy starą pamięć wyciągasz? Czy próbowałeś na jednym module 1GB?

pamiec to Compaq 127008-041 ,1gb sync,133mhz cl3 ecc

chyba wszystko napisałem

dodam że sprawdzałem dopinać pojedyńczo i jedną i drugą

ale przy jednej i drugiej piszczy buzzer

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja edytuj.JNJN

i co radzicie :frowning:

Lipa :? Nic nie da rady wymyśleć. Płyta nie obsługuje modułów pamięc 1GB.

no to jeśli nie

obsluguje kości 1gb to czemu jest opisie płyty że można max 3gb włożyć a ma tylko trzy miejsca wolne to jak za pomocą 512 na. Trzech slotach zrobię 3gb to jest nie możliwe i konkretny bezsens :(((

czyli

Czy ta pamięć ma moduły po obydwu stronach płytki, czy po jednej?

teraz jestem w pracy więc nie wiem zobaczę później ale podałem wcześniej co to za pamięć więc jak by ci sie chciało to zobacz czyli teraz to już jaze muszę mieć pamięć 1gb ale tak jakby 2*po512 w jednej kości co w sumie da 1gb

Tak, powinna być dwustronna.

to znalazlem w necie ze zdjecia wyglada tak samo wiec jak myslisz ona powinna chodzic u mnie czy nie?

http://cgi.ebay.pl/COMPAQ-4x1GB-133MHz- … dZViewItem

Ja widziałem zdjęcia tych pamięci, tylko nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy same kości są obydwu stronach, czy po jednej modułu. Zdjęcia też pokazują tylko z jednej strony. To jest ważne, dlatego wyciągnij je i zobacz.

zobacze dopiero pewnie po 23:00 to sie odezwe bo teraz nic nie zdzialam bo jestem w robocie

no i tak sprawa ma sie tak sprawdziłem te kości ,one maja taka blszke ochronna czy to mały radiator nieważne ale do żeczy z tego co widze bokiem to za tą blaszką to chyba jest i jednej i z drugiej strony scalaki wiec teraz juz nic nie rozumiem :((

jakies pomysly koledzy?