Problem z podłączeniem adaptera minijack do laptopa

Witajcie!

Mam problem z adapterem minijack, a dokładnie z jego podłączeniem. Adapter wygląda tak: (wiem słaba jakość)

97622251775471636184.png

Po podłączeniu go wyświetla mi się takie okno:

14959361239306617421.png

Próbowałem wszystkich opcji ale żadna nie zadziałała. Zawsze działały albo słuchawki albo mikrofon. Nie wiem co zrobić :confused:

Mój laptop to: _ Dell Inspiron 3542-5771 _

Ma tylko jedno wejście (i wyjście zarazem) dla słuchawek i mikrofonu i dlatego kupiłem adapter.

Kup sobie adapter słuchawki + mic , bo kupiłeś rozdzielacz do słuchawek.

 

Aby się nie powtarzać, tu masz jak to wygląda.

http://forum.dobreprogramy.pl/system-windows-8-nie-czyta-mikrofonu-t491925/

 

Wtyczka wchodząca do gniazda Jack w kompie ma mieć 4 styki.

 

oski165, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Wyraźnie pytałem się w sklepie o adapter no ale trudno. Kupię adapter przy najlepszej okazji.

Do czego służy w takim razie rozdzielacz? Do rozdzielania czego? :wacko:

Takim czymś co kupiłeś można 1 sygnał puścić do wieży a drugi na słuchawki. Łatwiej niż przełączać i niszczyć gniazdo w laptopie.

 

Albo z kimś razem posłuchać muze na 2 parach słuchawek :stuck_out_tongue:

 

 

Nigdy a to przenigdy nie ufam sprzedawcom.

 

Wczoraj przysłuchiwałem się jak kobieta pytała czy filtr węglowy w czajniku zatrzyma rdzę. Sprzedawca zapewniał, że zatrzyma wszystko ! A rdzę przede wszystkim.

Nie wytrzymałem i uświadomiłem kobiete, że on gada bzdury. A sprzdawcę spytałem czy spał na chemii w szkole :stuck_out_tongue: