Problem z podłączeniem do serwera call of duty

Ludzie! Mam pozyczonego od kolegi CoD, kiedy próduję przyłączyć się do serwera to wyskakuje mi info “Cd key in use. Please try reconnecting later” Słyszałem że jakos można to ominąć. Jak ktos wie to niech napisze. Z góry dzienki

To nie legalne :evil:

Tutaj ci nie pomożemy :evil:

Masz pirata :-x

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Na takie zmartwienia lekarstwem jest kupno orginalnej gry. :slight_smile:

bzudry wypisujesz w tym rozpedzie o legalnosci.

jezeli ktos ma pozyczona legalna kopie to jest to jak najbardziej dalej legalne…

szullas słuchaj, Twój kolega miał tego CoD’a i sobie go zainstalował wpisując CD-KEY z pudełka i może sobie grać w MP bez płyty, grę pożyczył Tobie, zrobiłeś to samo, ALE Ty nie możesz grać w MP na tym samym CD-KEY’u co kumpel, bo poprostu się nie da. Musisz poczekać, aż kumpel przestanie grać.

A ja mam do kompletu statek w wannie.

Skoro kolega szullas chce objeść zabiezbieczenie to :x

nie wnikam w to… napisalem tylko o twojej bzdurze… przeczytaj dokladnie co cytowalem z twojej wypowiedzi… swietoszku.

Stefe, co ty opowiadasz… Czy jak pożycze komuś mojego oryginalnego Windowsa, on sobie go zainstaluje i odda mi płytkę, to będzie to legalne posunięcie ??

:x :x

Jeżeli ma swój CD-KEY…

Ty chyba sobie żartujesz :shock:

po pierwsze nie piszemy o windowsie, po drugie nikt tu nie napisal, ze oddal CD… chyba, ze czegos nie widze…

poza tym jezeli dam komus/pozycze swojego windowsa wesji box to on moze sobie uzywac ile chce legalnie… jezeli wersja oem i dam ja ze sprzetem i wszystkimi dokumentami (o dokumentach tyczy sie tez wersji BOX) to tak samo ktos go uzywa legalnie.

wiec nie pisz i ty bzdur… bo widze na tym forum sami fanatycy legalnosci.

Złączono Posta : 28.07.2005 (Czw) 13:27

poza tym plyta cd do windowsa nie jest wyznacznikiem legalnego systemu… w wersji BOX jest to certyfikat autentycznosci… w wersji oem jest to faktura zawierajaca kupno OSa wraz ze sprzetem i naklejka na obudowie komputera.

poza tym… czesto laptopy kupuje sie z windowsem… nie dostajesz zadnego nosnika… masz tylko fakture i naklejke.

Tu się zgodze :!: Ale przypadek autora tematu jest zupełnie inny i ty dobrze o tym wiesz ;]

Czy ja tak mówie ?? Dałem tylko przykład.

jak dajesz przyklad to chociaz sensowny… napisales nie na temat i jeszcze zly.

majac wlasne plyty z muzyka czy grami, oprogramowaniem moge je pozyczac komu chce… oczywiscie w ramach licencji zeby bylo wszystko legalne… wy sie czepiliscie i odrazu stwierdziliscie, ze koles ma kradziona gre i takie tam bla bla (wcale nie twierdze, ze tak nie moze byc… ale to inna sprawa)… zacytowalem slowa, z ktorych wynikalo, ze pozyczanie gry jest nielegalne i sie z tym nie zgodzilem i tylko tyle.

przeczytajcie i przemyslcie sobie to co piszecie… i nie piszcie wiecej tych bzdurek.

Złączono Posta : 28.07.2005 (Czw) 13:42

i co do pytania czy mowisz, ze CD jest wyznacznikiem legalnosci…