Problem z podłączeniem do usługi Windows Live

Witam.

Kupiłem sobie grę Gears of War. Instalacją przebiegła bez problemu, później patchowanie gry i … problemy.

Żeby móc zapisywać stany gry potrzeba zarejestrować się w usłudze Windows Live i być zalogowanym. Rejestracja to nie problem, ale później, kiedy z poziomu gry próbuję się zalogować do usługi, widzę coś takiego:

image_id: 1941

Da się coś z tym zrobić?

Czytałem że obejściem jest założenie konta na adres w Stanach albo UK, ale grę kupiłem w Polsce, nigdzie na pudełku nie było informacji że w Polsce są z nią problemy.

Zdaje się, że działa to na podobnej zasadzie jak XBOX Live. Też mam założone konto na adres niemiecki, gdyż Polska nie jest obsługiwana

W takim razie moim zdaniem możesz reklamować produkt i zażądać zwrotu wyłożonych pieniędzy. Ciebie, jako klienta, nie interesują pomysły Microsoftu związane z rejestracją kont użytkowników. Ich ograniczenia są ich problemem a nie Twoim. Ty masz mieć produkt, który działa

bo nigdzie o tym nie piszą, podobnie było z gtaIV (i jest) więc masz 2 możliwośći: założ konto windows live i w polu kraj daj Niemcy albo W. Bryt i będzie wszystko ok lub reklamuj produkt gdyż jest on nie kompletny a sprzedają go jak kompletny

Próbowałem. Niestety, nie ma możliwości zmiany kraju. Domyślnie ustawiona jest Polska i nie można tego zmienić. Jak będę miał chwilę,to z jakimś zagranicznym proxy się pobawię.

właśnie wszedłem na gamesforwindowslive.com z opery i faktycznie odrazu wczytuje polską wersję strony i nic nie można zmienić; ale jest na to metoda:

wejdz do IE, w ustawieniach zmień język witryn na angielski (polski przesuń w dół)i wpisz w przeglądarke adres gfwl, strona otworzyt się po angielsku.

  1. zanim się zalogujesz dla pewnośći w ustawieniach konta windows live zmień kraj na USA, WB, Niemcy itp

3)rozpocznij rejestrację

zomo_prl , dzięki, jutro spróbuję. Jak to nie pomoże, idę oddać grę.


EDIT

Już wszystko gra. Dziękuję wszystkim za pomoc