Problem z podlaczeniem drukarki

Podłaczyłem drukarke do komputera, zainstalowałem sterowniki z płytki tak jak zawsze to robiłem po formacie, i w czasie kiedy na ekranie pisze ze trwa wykrywanie drukarki nic nie zostaje wykryte i pojawia sie taki błąd 89a693812834cdb3.jpg

Na początku myslałem ze moga bys spalone porty USB ale próbowałem w kazdym z portów jest to samo. Chodzi o to ze po załączeniu drukarki koło zegarka wyświetla sie znaczek urzadzenia USB ale w pisze ze nie rozpoznano urzadzenia ze moze byc takze uszkodzone. Wszystko jest ok bo to nowy kombajn.

Prosze o pomoc.

Dodam ze wykrywa mi jakis UBS ROOT HUB a ja nie mam zadnych hubów usb. Wykrywa mi ich 8 i w każdym pisze ze nie moze rozpoznac urządzenia. Podpiłem aparat fotograficzny to samo :confused:

komunikat i Ty sam wyraźnie mówisz, że jest awaria portu usb, więc nie wiem dlaczego ich nie wymienisz. To że nowy kombajn masz nie znaczy, że usb moze być do bani. A dwa to może stary od usb nie są dobre co ??

no ale przed formatem 4 porty USB działały, z czego dwa porty sa na osobnej karcie ktora jest podlaczona do płyty głownej. USB w biosie jest zainstlowane ,system Windows XP Pro zawze ten sam, sterowniki z plyty głównej zainstlowane te same, no i stery z drukarki te same które zawsze działały.

A da sie odinstalowac całkiem urzedzenie USB z komputera zeby od nowa wszystko pokolei zrobić ?

Dodam ze mam windowsa XP pro SP2 i jak instluje sterowniki od płyty głwonej to przy instalacji sterów USB 2.0 wyskakuje komunkiat ze najpierw musze zainstlowac SP1 w systemie zeby mogł właczyc instalacje sterowników. A tak jak napisałem mam system z SP2 ???

Zainstaluj sterowniki do USB . sterowniki powinnieneś mieć na CD od płyty głownej. Podczas instalacji masz wybór co chcesz instalować , zaznacz zainstaluj same sterowniki [2 pozycja]