Problem z podłączeniem Dvd

Witam mam do was małe pytanie , mam zwykła nagryware i teraz dokupiłem dvd i tu jest problem jak to podłaczyc żeby miec dwa napedy patrzyłęm w google ale tam nie jest zbytnio opisane.Co potrzebuje wiem ze tą długa tasme śie podlacza i taki wtyk ale jest jeszcze jakieś malutkie wejscie i nie wiem co c ztym zrobic bo mam tylko jedno takie wejscie ktore jest podlączone do zwykłej nagrywarki.Pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi:)

Nagrywarki podłaczasz jedną taśmą (tą na master na koniec a ta na slave w połowie taśmy).

To małe wejście jak wygląda chodzi Ci o zasilanie (takie 4 bolce w środku)? Jesli tak to podłaczasz tam kabel od zasilania (do niego wpadają 4 żyły czerwona żółta i 2 czarne) tzw. MOLEX.

Złączono Posta : 09.05.2006 (Wto) 14:18

Hm. a może chodzi ci jeszcze o takie bardzo małe wyjście. Jest ono usytuwane z reguły obok łacza ATA. Podłacza sie do niego taki mały kabelek, który biegnie do karty dźwiękowej. Jeśłi masz już podłaczoną w ten sposób starą CDRW to nei podłaczsz DVD (jeden nepęd optyczny można tak podłaczyć) służy on do przesyłania dźwieku gdy odtwarzana jest płyta CD-Audio.

nooo właśnie o to mi chodzi o ten kabelek , dzieki ci za pomoc a mam jeszcze jedno pytanie tym długim kablem to mam ich kilka wolnych i moge podłaczyc jakim chce tzn tym ktory pasuje wejscie??

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=42381