Problem z podłączeniem hdmi pod lcd

Witam. Mój problem jak w tytule.Mam lapka z vistą. Przy podłączeniu i oglądaniu filmów z dysku twardego jest ok. Problem pojawia się dopiero przy oglądaniu filmów-bajek przez moje dziecko- z youtube. po kilkunastu minutach ogladania pojawia się BRAK SYGNAŁU, lub też zatrzymuje się obraz i brak jest dzwięku. Jak cofnę film-bajkę suwakiem do tyłu odtwarza się ale juz bez głosu. Muszę np zamknąc przeglądarkę i włączać wszystko od początku. Zdarza się że oba te przypadki występują jednocześnie, najpierw brak sygnału a po ruszeniu myszką i pojawieniu się sklonowanego obrazu problem z odtwarzaniem-brak dzwięku. Jakieś sugestie???

Mój lapek to Pacard bell nj 65 z karta grafiki ATI Radeon hd 3200 v.8.563. i dźwiękową Realtec high definition audio v 6.0.1.

Wciśnij logo Windows + X albo wybierz Start i w pole wyszukiwania wpisz Centrum mobilności w systemie Windows.

W oknie, które zostanie otwarte włącz tryb prezentacji na czas oglądania filmów.

Brak dźwięku - u mnie czasami pomaga wejście do Start - w okno wyszukiwania wpisz Dźwięk - prawy przycisk na urządzenie monitora lub telewizora i opcja Ustaw jako urządzenie domyślne. Jeżeli problem występuje nadal, to zastosowanie tej opcji wobec głośników komputera i potem znowu głośników monitora / telewizora.

Czy używasz oprogramowania producenta karty graficznej. W Twoim przypadku może być pewien program ATI, który pozwala wybrać na przykład opcje klonowania lub rozszerzania obrazu itp. Możesz przejrzeć dostępne ustawienia oraz temat: podlaczenie-telewizora-komp-problem-przelaczeniem-ekran-t477560.html

Swego czasu wyszło mnóstwo poprawek do Visty. Zaktualizuj system. Skorzystaj z Windows Update - tutaj pytanie-dotyczace-aktualizacji-systemie-windows-t483969.html#p3049515 i tu nie-umiem-zainstalowac-internet-explorera-pod-windows-t476064.html#p3003364 opis gdybyś potrzebował instrukcji.

Pozdrawiam!

Po pierwsze sprawdzę z tym trybem prezentacji i dam znać co z tego wyszło.Po drugie aktualizuję system przy pomocy Windows update cały czas. Po trzecie używam oprogramowania producenta karty graficznej który posiada wszystkie opcje o których napisałeś:klonowania, rozszerzania etc. No i po czwarte jak już napisałem wyżej oglądając filmy z twardziela na LCD i urzywając tego samego kabla nie ma jakichkolwiek problemów zarówno z dzwiękiem jak i z obrazem.Ustawiam jedynie klon obrazu i opcje zamykania pokrywy czy jak sie to tam fachowo nazywa i jest gitara