Problem z podłączeniem pada xbox360 do pc


(Kuba 800op) #1

Witam serdecznie, mam problem z podłączeniem pada od xbox'a 360 do pc. Zakupiłem takowy nadajnik-odbiornik http://allegro.pl/show_item.php?item=3368891590

Podłączyłem go do komputera, zainstalowałem sterowniki. Gdy naciskam na przycisk aby połączyć go z padem nic się nie dzieje. Nie zapala się nawet ta lampeczka na odbiorniku. Czy on jest uszkodzony ? :frowning:


(Zelazkom) #2

Witam

rozumiem, że pad jest włączony. Czy jest to pad bezprzewodowy i czy włączyłeś ten tryb? Taki mały okrągły przycisk na górze pada: http://www.ixbt.com/consoles/images/inf … _front.jpg


(Kuba 800op) #3

Oczywiście, że jest włączony i nacisnąłem na ten mały okrągły przycisk aby połączyć pada z odbiornikiem. Wydaje mi się że jeśli naciskam na przycisk znajdujący się na odbiorniku to ta lampka powinna zaświecić. W każdym bądź razie pad nie łączy się się odbiornikiem :frowning:


(Zelazkom) #4

Hmm, a spróbowałeś dłużej przytrzymać ten przycisk na padzie (od trybu bezprzewodowego). Możesz też spróbować wpiąć i wypiąć odbiornik albo przepiąć w ogóle do innego gniazda USB. Nie jestem na 100% pewien ale dioda na odbiorniku świeci się tylko kiedy urządzenia są sparowane, a nie po naciśnięciu przycisku.


(mktos) #5

Lampka na odbiorniku świeci się po podłączeniu do prądu (portu USB) u mnie. Nie mruga w trybie wykrywania/parowania.

Ale zasadniczo przyciskam na padzie dłuższa chwilę klawisz od parowania, aż diody na padzie zaczynają się zapalać po kolei, potem przycisk na odbiorniku przez moment i po chwili pad mruga już jedną diodą, numerem podłączonego kontrolera.


(Kuba 800op) #6

No właśnie, a ja jak podłączam swój odbiornik to nic się nie dzieje tak jakbym go w ogóle nie podłączył…

Sam już nie wiem co mam zrobić. Podłączyłem już ten odbiornik do różnych portów USB. Teraz zobaczyłem że nie ma go nawet w menadżerze urządzeń przy “innych urządzeniach” Wydaję mi się że jest on po prostu uszkodzony :frowning: