Problem z podłączeniem PC do TV przez hdmi

Witam,

Posiadam kartę graficzną Gigabyte Radeon HD7770. Chciałem podłączyć kompa do TV (Samsung) poprzez HDMI i jakie moje zdziwienie nadeszło jak przed załadowaniem systemu wyskakuje “brak połącznia”.

W zmianie rozdzielczości ekranu zamiast monitora pokazuje mi " Rodzajowy monitor inny niż PnP"

Co z tym zrobić? Jak myślicie co powinno pomóc?

Jaki masz system?

Jak Windows 7 to kliknij w “Rozdzielczość ekranu” na - połącz z projektorem i kliknij w "duplikuj.

Lub jest tam opcja “wiele ekranów” i zaznacz - powiel te ekrany.

Włącz TV i zresetuj komputer. Mi na tych ustawieniach chodzi.

Windows 7, niestety nie widzę takiej opcji…

W panelu sterowania CCC masz opcje ustawien ekranu,mozesz miec glowny ekran na TV,na PC lub duplikowany czyli na obydwu ekranach,poszukaj w ustawieniach i zaznacz wybrana przez siebie opcje.W TV wlacz tryb HDMI (jesli masz wiecej niz 1 to znajdz odpowiedni - powinienes ujrzec pulpit na ekranie telewizora) a nie tryb PC bo zapewne to robiles…:).

Niestety jak próbuję wejść w CCC pojawia się “Nie można uruchomić CCC. W tej chwili w programie CCC nie ma żadnych ustawień, które można skonfigurować”

Cześć

Jeżeli jeszcze tego nie robiłeś to spróbuj wciśnąć kombinację klawiszy Win + P i wybierz jak ma być wyświetalny obraz.

Niestety nic nie reaguje.

Dodane 07.02.2013 (Cz) 13:51

A i dodam, że po podłączeniu standardowym kablem komputer do TV, pokazuje się również czarny ekran…