Problem z podlaczeniem pc do tv przez s-video

Mam karte ATI Radeon HD 2600 PRO w systemie Windows Vista Home Basic i podlaczylem PC do TV LCD przez kabel s-video/s-video no i nic nie ma. Czy ktos wie moze czy jest potrzebne jakies oprogramowanie do tego zeby mozna bylo podlaczyc PC do TV, czy moze tylko sa potrzebne odpowiednie ustawienia w systemie-jak tak to jakie? Prosze o pomoc.

W ustawieniach karty graficznej znajdziesz wszystkie potrzebne ustawienia, jeśli połączenie jest wykonane prawidłowo, kable nie uszkodzone to powinno nie być najmniejszych problemów. Dodatkowo doradzam instalację najnowszych sterowników ze strony ATI..

Pozdrawiam :wink:

I chyba trzeba odpowiednio ustawić, klonowanie obrazu na początek, w ten sposób będzie przesyłany obraz do TV i na monitorze i wtedy szukaj po tych wszystkich specjalnych kanałach do wejść.

Ja tak robiłem, a gdzie jest to do klonowania to nie wiem bo ja zawsze na nVidi robiłem.

Dzieki wam. Ale i tak nic nie dziala. Kabel sprawdzilem-jest sprawny. W ustawieniach wlaczam drugi monitor a komputer go nie wykrywa, jakby nie byl podlaczony.Moze to wadliwe wyjście w karcie(chociaz komputer mam 2 miesiace od nowego).