Problem z podłączeniem słuchawek

Witam mam problem z podłączenie słuchawek próbowałem na równe sposoby i nic ani z przodu ani tyłu cisza ale mikrofon działa bo mam słuchawki z mikrofonem jeśli ma ktoś jakieś porady to dziękuje

jaki system, jaka płyta

Może do złego gniazda podłączasz słuchawki ? Powinieneś podłączyć do tego samego co głośniki.

jeżeli z mikrofonem

-to jeden jack pod wyjście głośników

a drugi do innego gniazda…/…

system Vista

Próbowałem w miejscu głośnika odłączone były głośniki i nad

jeżeli mikrofon działa a słuchawki nie to na tylnim panelu wtykasz w niewłaściwe gniazda (jeżeli masz wyjście na 5,1 to masz trochę tych wyjść - zależy od płyty).

ej no a ja wszystkich próbowałem ?

Skoro podłączałeś słuchawki do gniazda, do którego podłącza się głośniki i słuchawki nie działają, to najprawdopodobniej są uszkodzone.

Możliwe, że są naderwane przewody przy głośniczkach, bądź złamany kabel. Sprawdź, czy nie ma widocznych uszkodzeń na przewodzie.

nie ma jakiś widocznych uszkodzeń a to jak było by uszkodzone to chyba by mikrofon też nie działał by

Mikrofon ma swój osobny przewód.

Podłącz słuchawki do jakiegoś radiomagnetofonu, bądź jakiegoś urządzenia, które ma wyjście audio mały jack i sprawdź, czy działają.

seba86mu , działają co z wejściami jest ;/ słuchawki i mikrofon działa

A głośniki podłączone do karty dźwiękowej komputera działają ?

tak działają do koloru zielonego wszystko ładnie chodzi tylko nie wiem dlaczego słuchawki ;/ :evil:

Wyłącz komputer, odłącz głośniki, podłącz do tego samego gniazda słuchawki, włącz komputer.

Jeżeli nadal nie działają, to wejdź w:

START -> Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka “Głośność” -> w pozycji “Ustawienia głośników” kliknij na przycisk “Zaawansowane” -> zakładka “Głośniki” -> wybierz “Słuchawki stereo” -> Zastosuj, Ok.

Karta dźwiękowa Realteka? jak tak to w ustawieniach wejście/wyjście musisz pokombinować różne opcje, po kliknięciu na taki kulczyk koło obrazków z wejściami :wink:

Dobra spróbuje jak mi się komp wyłączy :stuck_out_tongue: