Problem z podłączeniem tabletu goclever do internetu

Witam,

jak w temacie mam problem z połączeniem się z internetem (tablet goclever hybrid). Łączyłem się już u kolegi i na miescie - wszystko pomyślnie. Natomiast tablet nie jest w stanie połączyć się z routerem domowym. Po odnalezieniu sieci domowej(maximum jakości sygnału) wpisałem hasło. Tablet łączy się, trwa uwierzytelnianie, podczas tego procesu sygnał spada do minimium.Odsyła mnie do ekranu z sieciami. Daję połącz .Internetu brak pod siecią wyświetla się informacja - “zapisano, zabezpieczona za pomocą protokołu wpa2”

Troszkę jestem zdezorientowany, dlaczego w dwóch miejscach tablet łączy się z internetem ,a w domu nie?

Bardzo proszę o pomoc

Nie widzę żebyś napisał coś o modelu routera bezprzewodowego i dostawcy internetu!?

internet jest w holandii z telfort a router to ZyXELL

Możesz testowo zdjąć zabezpieczenia z tej sieci?

W Holandii standardowo wpychają ludziom routery ZyXELL (dodatkowo model, z którym miałem do czynienia posiadał błąd, który pozwalał zalogować się na dowolne hasło), tak jak u nas Thomsony. Możesz w ogóle zalogować się do tego routera? Na jakim kanale działa sieć?

nie rozumiem ,o co chodzi z tym kanałem?komputer normalnie pracuje wi fi router po wpisaniu klucza dostepu,a tablet :zasieg doskonaly,po czym lączy sie z siecia zasieg spada do minimum jednej kreski i pisze brak uwierzytelnienia,klucz dostepu zapisano a siec nadal szyfrowana we wpk2,po tej informacji nastepuje powrót sily sygnalu wi fi na piątke na 5…prosze pmózcie,dziekuje