Problem z podłączeniem telefonu

Witam.

Mam taki problem, że podłączam telefon (Nokia x2) do komputera i od razu zawiesza się cały komputer. Próbowałem też podłączyć inne telefonu i wciąż to samo.

Też na telefonie pojawia się komunikat “Host nie odpowiada”. Nie wiem o co może chodzić, bo się nie znam za bardzo na tych sprawach :/. Nigdy nie miałem z tym problemu, a teraz nagle oo. Wejścia USB działają, bo myszka i klawiatura działa poprawnie. Jeśli mógłbym prosić o pomoc byłbym bardzo wdzięczny.

Odinstaluj oprogramowanie obsługujące telefon, odinstaluj sterowniki i zainstaluj wszystko od nowa.

Wybacz ale az tak malo sie nie znam. Juz tego probowalem wszystkiego i nic. Cały czas jest to samo ;/

No to może spróbuj na innym kablu? Albo odinstaluj sterowniki, wyłącz komputer, na wyłączonym podłącz, włącz i spróbuj - u mnie raz z czymś kiedyś zadziałało

Kabel nie ma tu nic do rzeczy bo rozne sa kable do roznych telefonow a kilka juz podlaczalem i ciagle to samo.

A na wylaczonym komputerze probowalem to komputer sie wlacza i wlacza i przy “ladowaniu” takim jakby (xd) gdzie pisze mi Windows Xp Proffesional i ten pasek ladujacy i po tym jest czarny ekran i to wszystko, dalej sie nie wlaczy komputer. Do pulpitu juz nie dojdzie i musze go resetowac :frowning:

Nie wiem jaka moze byc przyczyna, moze trzeba formata zrobic hmm…

A jak podłączasz w to samo usb inne rzeczy np. aparat to też się wiesza ?

Możliwe iż masz gniazdo microUSB uszkodzone , miałem taki problem z Nokią 6500 Slide też zawieszał się komputer.

microUSB? A co to? :stuck_out_tongue:

Napisalem w pierwszym poście, że myszka i klawiatura dziala bez problemu pod usb.

Mozliwe ze cos sie zepsulo, w koncu ten moj komputer ma juz 8 lat :stuck_out_tongue: Ale plyta glowna byla wymieniana jakis rok temu bo sie spalila i karta graficzna i zasilacz (pewnie to nie ma nic do rzeczy :P)

http://komorkomania.pl/2007/09/23/micro … standardem

Próbowałem na innym komputerze podłączyć telefon i działa wszystko normalnie ;/

To microUSB nie ma nic do rzeczy w ogóle bo na innych kablach i innych telefonach próbowałem…

Mało wiesz :slight_smile:

Moze malo wiem, ale to nie ma na prawde nic do rzeczy. Skoro inne telefony z innymi tymi koncowkami nie dzialaja no to co to moze miec do rzeczy?

Poza tym jak nie wnosi sie nic do tematu to sie raczej nie powinno udzielac -.^ Ja prosze tylko o pomoc a nie o to zeby mi ktos mowil czy ja wiem duzo czy malo. Nie kazdy zna sie na wszystkim :wink: