Problem z podłaczeniem telewizora

(Koocie17) #1

Mianowicie mam problem z podłączeniem telewizora Sony 32' KDL4000 za pomocą kabla HDMI-DVI do komputera.

Posiadam karte graficzną NVIDIA GeForce 8400 GS oraz zainstalowany do niej sterownik zaaktualizowany do najnowszej aktualnie wersji.

Korzystalem z poradnika http://support.sony-europe.com/TV/tutorials/computer2tv/computer2tv.aspx?site=odw_pl_PL&m=KDL-32W4000# I już na pkt 5 i 6. Moja przygoda sie zatrzymuje poniważ

tak oto wyglada moje menu panelu sterowania kart Nvidia. Po podłaczeniu przez kabel, telewizor jest widziany przez sterownik kart graficznej ale zaden obraz sie nie pokazje na telewizorze i nie mam tej opcji 'display' pomijam fakt ze to to samo co 'wyświetlanie' w kazdym badz razie zupełnie inaczej ona wyglada niz w tym poradniku. Czy jest ktoś w stanie pomuc mi podłączyć telewizor ?? :wink: z góry będe wdzięczny

(Dawid Czernek) #2

1) Odpowiednikiem Display u Ciebie jest zakładka "Wyświetlanie" ponieważ masz wersję Polską w przeciwności do tej w poradniku.

2) Wybierz zmień konfigurację Ekranów

3) Wybierz ekran, z którego chcesz korzystać - w Twoim przypadku jest to telewizor.

4) Wybierz w telewizorze opcję wyświetlania obrazu z HDMI.

5) Wybierz sposób wyświetlania obrazu.

W razie jakichkolwiek pytań pisz tu lub skontaktuj się ze mną na PW.