Problem z podsłuchem w VirtualDj

Mam problem z programem VirtualDj. Mam karte Realtek AC97 i nie daje rady zrobić podsłuch w tym programie. Szlag mnie trafia bo czytałem inne posty dotyczące VIrtualDj, ale u mnie nie dzialają. Ustawiam karte na 4 kanałową, do zielonej wtyczki daje głośniki, do niebieskiej słuchawki, Virtuala też konfiguruje tak jak ma być i lipa. Proszę o pomoc. Co mam zrobić by móc normalnie miksować.

hmmm. Kiedyś korzystałem z virtualDJ’a, ale miałem dwie karty dźwiękowe. Do jednej podpinałem słuchawki, a do drugiej głośniki. Może tak jak ty byś chciał po prostu się nie da? Ale pewny nie jestem. W końcu już od jakiegoś czasu w tym nie siedzę.

Zawsze możesz sobie kupić jakąś starą kartę dźwiękową na pci lub nową chińszczyznę na usb za kilka złotych )na allegro tego pełno (ceny oscylują gdzieś w okolicy 5 zł + przesyłka)

Ponoć sie da zrobic mając jedną, ustawiam w ustawieniach karty,ze jedno wyjscie jest na przedni głośnik, drugie wyjscie jest na tylny głosnik. Do pierwszego daje glośniki, do drugiego słuchawki i lipa. Musze robić coś źle, ale własnie nie wiem co.

plusio , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poradzilem sobie, jednak narodzil sie nowy problem przy miksowaniu. Otóz grałem nie raz na prawdziwym sprzecie i denerwuje mnie tu i w innych programach, ze praktycznie nie da sie poporawnie mikoswac. Te wirtualne decki nie trzymają tempa i nawet jak ustawic bmp to setnej częsci to i tak bit sie rozjeżdża. Nie ma pokrętla jog dial tylko jakies strzałki lipne. Znacie jakiś program, ze da sie grać normalnie?

Jak masz problem z klejeniem bitów, duś sync i popraw strzałkami jak się jeszcze idealnie nie zgrywają :slight_smile: