Problem z polaczeniem bezprzewodowym przez router do sieci l

Mój kolega ma problem z połaczeniem bezprzewodowym przez router do sieci lokalnej. Do routera podłaczony jest jeden komputer. Kumpel ma poprawne IP i haslo routera, zasieg tez jest. Niestety niewiem jaki to jest sprzet (i niewiem jakie informacje są wazne), więc prosze o napisanie co mam podać do roziązania tego problemu. Może już był taki temat (pewnie był), ale nie wiem jak znaleść odpowiedni z odpowiedzią rozwiązującą ten problem (nie znam sie na koputerach za bardzo :roll: ). Prosze o pomoc i z góry dziękuje.

A Ip jest przypisywany przez DHCP??

jak to sprawdzic?

Zaloguj sie na ruter i sprawdzce ustawienia WAN oraz LAN tam beda przydatne informacje .ISP uzywa fitracji po MAC kart sieciowych , jest modem ? Podaj takze wynik polecenia ipconfig/all (start->uruchom->cmd->w tym czarnym okienku)

Bo, jeżeli jest przypisywany przez DHCP to nie trzeba adresu IP wpisywać i być może wpisał on źle adres IP

pl Szq1 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Problem został rozwiązany.Dziekuje za pomoc.