Problem z połączeniem dekodera do karty telewizyjnej

Witam.

Jak w temacie mam problem z połączeniem dekodera do karty telewizyjnej.Posiadam karte tv MyVision Hybrid TV.Podłączyłam kabel tv do dekodera a drugą koncówke do karty tv z wejsciem pod usb,sle niestety nie działa.Co powinnam zrobić?Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam

A co to za dekoder? Podłączasz za pomocą zwykłego kabla antenowego? Wyszukałaś odpowiedni kanał w karcie, na którym działa dekoder?

advanced digital broadcast adb-5810 tak jest napisane na dekoderze.Od gniazdka antenowego podłaczyłam pod dekoder a potem kablem wyjsciowym do karty tv.po podłączeniu pokazuje mi ze nie wykrywa urządzenia :confused:

Ale czy wyszukałaś kanał w karcie telewizyjnej?

niestety nie

Najlepiej podłączyć dekoder po kablu tzw chinch w tym momencie nie potrzeba skanować z tym że właściwie to należało by sią zaopatrzyć w kabel który będzie miał z jednej strony wtych euro - do dekodera. Natomiast z drugiej strony będzie chinch (video) i jack 3,5 (audio). Chinch podłączamy do kary tunera na wejście AV a jack do wejścia liniowego karty muzycznej ewentualnie tunera ale musi mieć wejście audio.

Wtedy w dowolnym programie do obsługi tunera zapodajemy wejście AV i mamy to co jest na tunerze. Po połączeniu antenowym nie zawsze pracuje to poprawnie, a poza tym otrzymujemy spore straty obrazu na przetworzeniu na głowicy wyjściowej i ponownym na wejściowej.

Zależy jakie masz tam wyjścia.

adb%20hookup.jpg

descodificador-adb-5810_tra-300x179.jpg

góra czy dół?

A wg. mnie to jest bezsens aby uzyskać dobry obraz z niego należało by korzystać ze złącza HDMI ale wtedy należy mieć kartę wejścia HDMI.

Domyślam się że chodzi o oglądanie tv TNK HD lub n na komputerze. To już lepiej zapodać sobie monitor panoramiczny ze złączem HDMI lub DVI i kabel HDMI-DVI. Przynajmniej obraz będzie na pełnym ekranie i nie będziemy musieli mieć kompa włączonego.

To wyszukaj, inaczej jak chcesz oglądać kanały z dekodera.