Problem z połaczeniem do internetu

Mam problem z łączeniem sie do neta w moim laptopie. Mam na nim Win XP i chwiałbym połączyć sie z netem za pomocą modemu (Neostrada 640Kb/s). Instaluje stery i połączenie modemu z laptopem i z gniazdem telefonicznym jest Ok to kiedy chce sie połączyć to wyskakuje mi komunikat ze jest jakiś limit bądź coś w tym rodzaju (taki żółty trójkącik z wykrzyknikiem). Sądziłem ze to może jakiś błąd aktualizacji win, zainstalowałem łatek jednak to nic nie dało. proszę o pomoc może ktoś miał podobny przypadek i sobie poradził.

W jakim rodzaju? Szczegóły, najważniejsze są szczegóły. I konkretny, precyzyjny opis problemu. Zdecydowanie łatwiej wtedy pomóc.

Przed chwila zainstalowałem jeszcze raz sterowniki do modemu i program do łączenie z internetem neostrada tp. Bez problemu sie połączyłem z internetem, być może dlatego ze usunąłem z rejestru info związane z neostradą:

untitled.JPG

Jednak nie wyświetlają mi sie strony: “Brak połączenia z serwerem” Używałem IE i Mozilli.

Wywal aplikację dostępową Neostrady, zainstaluj same sterowniki modemu i utwórz normalne połączenie sieciowe (w Panelu Sterownia -> Sieć).

Nie zapomnij potem ustawić ręcznie serwerów DNS, np:

194.204.152.34

194.204.159.1

Odinstaluj aplikację Neostrada i utwórz ręcznie połączenie z internetem.

Możesz załączyć print scrn z okna przeglądarki internetowej?