Problem z połączeniem do nesotrady i z Usb

pierwszym błędem jaki zrobiłem było zadzwonienie na pomoc do tpsa bo mi neo nie chciało łączyć. wiec gościu mi mówi ze mam odinstalować wszystko(modem i sterowniki) . następnie wejść na cd i zainstalować nowe sterowniki do usb via. Następnie uruchomić kompa. Uruchamiam i lol. Windows nie widzi cd-romu .Pytanie jak przywrócić cd-rom dodam ze nie mam płytki Windows 98.( to już nie ważne) Patrz niżej

A system to? - prawdopodobnie masz WIN98/SE.

A bios widzi poprawnie napęd przy starcie kompa.

A system widzi napęd poprawnie.

Zobacz czy napęd jest w menadźeże urządzeń.

problem rozwiązany użyłem scanreg i przywróciłem rejestr.jest za to inny problem. Wiec tak komputer ma owszem Windows 98 se, jest stary od compaqa, odkupiony z banku jak wymieniali sprzęt.procesor Celeron. Problem z cd-romem powstał bo po podłączeniu, Neostrady nie można ustanowić połączenia wyskakują błędy 650,680,691. Wszystko dobrze podłączone, sterowniki z 6 razy przeinstalowywane od neo. W teście jest ok tylko nie można się połączyć. Wiec w pomocy od Neostrady konsultant zaproponował zainstalowanie sterowników via od usb. Bo prawdopodobnie za mały prąd idzie do modemu. Ale jak zainstalowałem to komunikat o błędzie w rejestrze.Wiec te sterowniki nie pasują. Jest jakiś problem sprzętowy. Mozę ktoś ma pomysł jakie sterowniki wgrać, albo co zrobić innego.

snajp

bez płyty nic nie zrobisz bo podczas instalacji sterów od modemu o nią prosi. Jeśli jej nie włożysz to windows może już nie wstać…

nie instaluj aplikacji bo rozwalisz system…

męczyłem się z neo na windows 98se u kolegi, nie mogłem połączyć się tą diabelną aplikacją, IE5 się rąbał… jakoś się udało, zrobiłem połączenie dial-up ale metoda z numerem jako * nie działała - musiałem użyć jakiegoś numeru podanego przez tp…

aha czy twój system jest legalny??

system legalny,ale o jaka aplikacje chodzi. płytkę od neo mam.program do Neostrady zainstalowany. Aha czasem pokazuje ze coś z dial-up jest nie tak. Tylko dziwne jest bo neo działało na początku, bo dało się zarejestrować .potem była przerwa ponad 2 tygodnie i nie można