Problem z połączeniem do wszystkiego

Witam!

Mam problem z połączeniem się z gadu-gadu (nie mogę go zmusić by był dostępny :evil: ), skype też cały czas jest łączenie, bearshare też nie chce się połączyć :? . Wiem że łącze się przez serwer proxy ( rozumiem że jest to serwer pośredni ). W gg jest zakładka proxy ale nie wiem co tam wpisać!

Ps.Wczoraj zmieniłem internet na 256 od innego dostawcy mam zewnętrzne ip.

Firewall nie blokuje sieci???

Nie ja mam Nortona Antivira wyłączonego i Zapore Systemu Windows też, czy admin sieci może coś blokować??

Admin sieci może blokować.

Poproś admina aby podał Ci login i haslo, wpiszesz to do proxy i powinno działać :slight_smile:

A bearshare i reszta?

Ps. Wujek też ma od tego dostawcy, tylko że bez zewnętrznego ip i nie musi nic wpisywać wszystko ładnie śmiga.

W czym będzie mi przeszkadzać proxy?

Jak masz przecież zablokowane porty i gg nie działa to jak np eMule będzie działał :?

Pomyśl logicznie.

Zajrzyj np. to tego tematu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=60791

i przecytaj w nim post usera vistamen

Rozumiem, ale w gg, emule jest zakładka proxy, a w bearshare takowej nie ma. Na stronie bearshare czytałem że ono nie popiera serwerów proxy.

Aby ściągać musisz podać dane proxy. W bearshare nie ma zakładaki proxy więc nie możesz podać danych a jak nie mozesz ich tam podać to jak bedziesz ściągać :?

Nom czyli rozumiem że bearshare mogę skreślić? Czy jest jakiś sposób aby mogło bearshare działać (od strony admina?).