Problem z połaczeniem laptopo - TV

Witam!

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże bo mam mały problem. Otóż chciałam podłączyć laptopa (Toshiba Satellite a300) do Tv kablem HDMI - HDMI. wszytko było ok po podłączeniu pojawił się zrzut ekranu na tv.Po chwili wszytko zniknęło. Wcisnęłam właściwości grafiki, w wyborze wyświetlania miałam urządzenie 1 notebook urządzenie 2 telewizor cyfrowy. Potem nie kojarzę co wcisnęłam i pojawiła się opcje telewizor cyfrowy, nazwa karty graficznej coś tam jeszcze, ja zaznaczyłam telewizor cyfrowy -od tego momentu gdy włączę tv znika mi wszytko z laptopa. wygląda to tak, jak gdyby laptop wyświetlał obraz tv.

Trochę chaotycznie to wytłumaczyłam ale może ktoś mi pomoże :smiley:

we wlasciwosciach sterownika karty graficznej ustaw pulpit rozszerzony, o ile jest taka mozliwosc - inaczej pozostaje klonowanie lub korzystanie z jednego ekranu

Panel Sterowania > Wygląd i personalizacja > Ekran > Podłącz projektor > Tam będą ustawienia czy duplikować,rozszerzyć, tylko lapek czy tylko tv.

tylko że jak tylko włączę tv monitor w laptopie robi się czarny:(

Jeżeli masz obraz na laptopie przy wyłączonym telewizorze, to zmień ustawienia nie włączając TV.

W ustawieniach karty powinieneś też mieć opcje klonowania obrazu na TV (lub podobne określenia). Wtedy obraz bedziesz miał równocześnie na ekranie lapka i na TV.