Problem z połączeniem livebox tp przez wi-fi

Witam.

Mam internet na liveboxa tp i na dwóch komputerach z wbudowanym modemem internet działa bez problemu. Naptopie z Windows XP (bez wbudowanego modemu) zawieruszyła się instalacyjna płyta CD, więc pobrałem z innego kompa potrzebne pliki, zainstalowałem i działa - ucieszyłem się. moja radość szybko minęła, bo wyświetliło mi się że mam ograniczenie lub brak łączności.

Jak klikam ,Napraw" to wyświetla mi się:

, System windows nie może zakończyć naprawiania problemu, ponieważ nie może wykonać następujących czynności: wyłączanie karty sieci bezprzewodowej.

Upewnij się, że karta sieciowa jest zainstalowana właściwie."

Co mam zrobić???

Zacznijmy od tego po co instalujesz płytą. Wszystkie ustawienia wprowadzasz przez przeglądarkę, dodatkowe programy to dodatkowy syf. Pytanie brzmi, jak chcesz podłączyć internet, wszystkie przez kabel czy też WiFi bo nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi.

Przez firmowy odbiornik XG760. Zainstalowałem pliki potrzebne do jego obsugiwania nie chce mi się połączyć jak opisałem w pierwszym poście.

Ściągnij jw takim razie sterowniki z tej strony http://support.sagemcom.com/site/sagemcom_carte.php uprzednio odinstalowując stare.

Czyli (sory, że tak pytam) co mam dokładnie robić?? :expressionless:

Wybrać kraj, wyszukać sprzęt jaki Cię interesuje i wyszukać model?

To jaki model wyszukać?

A jaki podałeś wyżej? Rozumiem, że ta karta jest Sagem’a bo tak wnioskuję z Google. Bo nic więcej nie podałeś.