Problem z połączeniem- neo

witam mam neostradę 1Mb. ostatnio od jakiegoś miesiąca bardzo często mi się rozłącza poł. z netem, wiem że ten temat był już nie raz poruszany, jednak chciałabym skorzystać z waszej pomocy. najczęstsze błędy to brak sygnału wybierania (680). protokół kontrolny połączeń PPP został zakończony (734). Komputer zdalny nie odpowiada (721). Do łączenia korzystam z AutoConnecta. i tak zanim się połączę rozłącza mnie ok. 5 razy, dioda ADSL miga wtedy, jednak błąd tak jak napisałam pojawił się niedawno a ja niczego nie zmieniałam w żadnych ustawieniach, łącznie z linią tel. itp.

Mam syst. Windows XP Professional i SP2. dzięki z góry za pomoc

Witam!!

dzwoń na 9393 i sie z pytaj czy nie są prowadzone jakieś prace na linii bo to na pewno błędy przesyłu

Nie chcę nikogo obrażać , ale na 9393 to hmmm… jakby to okreslić…mało inf można uzyskać. Sądzę, że jest to wina modemu bądx jest błąd synchronizacji, co spowodowane jest słaba linią, moga i być to jakieś przebudowy struktury, ale watpię. Jeżeli to wina lini to pewnie poskutkuje migracja na mniejszą prędkośc bądx przepięcie do innej centrali. Mozna się o to starac na 800 102 102…