Problem z połączeniem PPPoE w WinXP

Witam serdecznie, mam problem z połączeniem PPPoE, a mianowicie: dokładnie co dwie godziny moje połączenie się resetuje. Mam łącze radiowe na karcie RT2400 Wireless LAN Card. Karta używa programu Ralink PCI Wireless LAN Card (czyli chyba standardowy program do niej) Wcześniej miałem “normalne” połączenie czyli Połączenie sieci bezprzewodowej i w/w programik i wszystko grało. Teraz mój dostawca przeszedł właśnie na PPPoE i od samego początku mam ten problem. Nie mogę skontaktować się z dostawcą internetu (telefony serwisowe milczą ). Mam włączoną zaporę systemu windows, używam AntyVir Guarda . Swoje połączenie PPPoE skonfigurowałem zgodnie z zaleceniami jakie dostałem od dostawcy internetu, który przesłał mi login i hasło oraz ten adres stronki: http://chojnet.pl/pppoe/. Proszę pomóżcie. Lojalnie uprzedzam że, nie jestem fachowcem w tej materii (wszystkiego nauczyłem się sam) i proszę o odpowiedź w miarę w najprostszy sposób.

spróbuj tego tu ściągnij i zainstaluj

Zainstalowałem, teraz trzeba poczekać do godziny 19.00 :mrgreen:. Ale raz już zmieniałem ten programik na nowszy z wersją sterownika 2.1.0.1 i nic nie pomogło, no ale zobaczymy może pomoże.

No i niestety nie pomogło !!

to do usługodawcy musisz iść i powiedzieć ze jest lipa

No i chyba tak trzeba będzie zrobić - odpalić wrotki i grzać do dostawcy neta - meldować o problemie - gorzej jak on nie będzie wiedział o co kaman :o