Problem z połączeniem przez router

Witam,

Mam problem z łączem internetowym od Netii. Przez około 2 lata miałem internet 1mb/s i dzieliłem go między 2 komputerami przez router i wszystko ładnie śmigało. Ostatnio skończyła mi się umowa, przez co postanowiłem powiększyć prędkość. Zadzwoniłem i dostałem informacje, że mogę powiększyć za tą samą cenę do 20mb/s od 1 lutego na co się zgodziłem. Po powiększeniu łącza 3 dni temu jakimś cudem nie miałem w ogóle internetu, ale pomyślałem, że to przez zmianę prędkości która zostanie mi podłączona od 1 lutego. Niestety nadal tego internetu nie mam więc postanowiłem zadzwonić ponownie, lecz pani poinformowała mnie, że oni mi już ten internet podłączyli, a ja mam problem z routerem. Poradziła mi także abym ponownie zresetował ustawienia routera i wpisał dane, ale nic to nie dało.

Macie jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem? Aha, model routera to TP-LINK TD-W8901G.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,

Jacek

Zapewne Twoja linia nie obsłuży 20 Mb/s, dlatego modem nie ma synchronizacji. Rozumiem, że ikonka ADSL mruga, albo się nie świeci?

Następnym razem poproś o przysłanie technika. On zapewne stwierdzi, że nie ma możliwości technicznych i aneks prawdopodobnie zostanie anulowany.

deszczowypl ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Mój kolega ma ten sam model routera tj. TD-W8901G i posiada internet 20mb/s z netii. Jeżeli chodzi o ikony na routerze to świecą się wszystkie prócz internetu.

Czyli problem nie leży po stronie linii. Nie dostałeś może nowego loginu i hasła do logowania?

Zadzwonie jeszcze raz dziś lub jutro i zapytam czy nic się nie zmieniło z moimi danymi do logowania.