Problem z połączeniem SE P990i do komputera

Witam

Mam problem z połączeniem SE P990i do komputera. Zainstalowałem Sony Ericsson PC Suite. Podczas podłączenia system znalazł nowy sprzęt coś sobie zainstalował i wyskoczył dymek “Twój sprzęt jest zainstalowany i gotowy do użycia” lecz PC Suite nie odnalazł telefonu ani na telefonie nic się nie pojawiło. Następnie jeszcze raz go odłączyłem i podłączyłem i system znowu znalazł nowy sprzęt tylko że tym razem już go nie zainstalował tylko wyskoczył dymek “Jedno z urządzeń podłączonych do tego komputera nie działa właściwie i system Windows nie rozpoznaje go”. Próbowałem zainstalować go z menadżera urządzeń oraz przez dodawanie nowego sprzętu lecz nie przyniosło to żadnego skutku :frowning: Bardzo Proszę o Pomoc

Najnowsze oprogramowanie dla Twojego telefonu:

http://www.sonyericsson.com/cws/support … c=pl&lc=pl

już to mam ale nic to nie dało :frowning:

To poszukaj w folderze PC Suite podfolderu ze sterownikami i zapamiętaj ścieżkę.

Domyslnie jest to ścieżka:

C:\Program Files\Sony Ericsson\Mobile2\Drivers\Signed, ale u Ciebie może być inna, bo masz inną wersję PC Suite niż ja, więc sprawdź.

Potem w Menedżerze urządzeń wykonaj aktualzację sterowników i wybierz ręczne wskazanie sterowników podając ten folder.

Powinno pomóc.